برون مرزی

هفته نوزدهم لیگ برتر| استقلال با برادر کُشی به استقبال دربی رفت/ عبور شاگردان نکونام از روز‌های بد خارج از خانه

هفته نوزدهم لیگ برتر| استقلال با برادر کُشی به استقبال دربی رفت  عبور شاگردان نکونام از روز‌های بد خارج از خانه

تیم فوتبال استقلال که بعد از هفته هفتم خارج از خانه موفق به شکیت رقبا نشده بود با برتری مقابل استقلال خوزستان به استقبال دربی رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فووتبال ایران از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند و در نهایت استقلال تهران یک بر صفر برنده شد.

داور: موعود بنیادی فرد

اخطار: آسو رستم و حسین احمدی (استقلال خوزستان)

اخراج: سیروس پورموسوی (سرمربی) (استقلال خوزستان)

گل: گوستاوو بلانکو (استقلال) 

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، محمود مطلق‌زاده (۴۶- حسن شوشتری)، جواد آقایی‌پور، آسو رستم، متین کریم‌زاده،(۱۱+۴۵  علیرضا کاظمی) حسین ساکی، دوستون تورسونوف، ساویو روبرتو (۷۵- پیمان رنجبری)، حسین احمدی (۵۵- امیرمحمد محکم کار)، علیرضا خوشکفا (۴۶- بهروز بارانی) و عثمان اندونگ.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی (۴+۹۰- امید سلیمی)، روزبه چشمی، آرش رضاوند (۷۶- امید حامدی‌فر)، مهدی مهدی‌پور (۴+۹۰- زبیر نیک نفس)، گوستاوو بلانکو (۴+۹۰- آرمان رمضانی) و جلال‌الدین ماشاریپوف (۸۳- پیمان بابایی).

در نیمه نخست دو تیم بازی پایایی را انجام دادند و تجربه بیشتر استقلال تهران باعث شد تا از همنان خوزستانی پیش بیفتد. در نیمه دوم توپ بیشتر در میانه زمین بود و دو تیم کمتر ایجاد موقعیت کردند اما در دقایق پایانی، استقلال خوزسنتان فشار زیادی برای جبران گل خورده کرد اما موفق به تلافی نشد تا بازنده شود.

استقلال با این پیروزی ۴۲ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. استقلال خوزستان هم با ۱۲ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا