سلامت و دانش

عکس | رونمایی از شگفت انگیزترین پاترول جهان !

با وجود قدمت پاترول، شرکت تیونینگ منهارت این خودرو را گرفت و آن را هم از نظر طراحی و هم از نظر مشخصات فنی به روز کرد. به لطف تغییراتی که در این SUV بزرگ به وجود آمده است، اکنون 650 اسب بخار قدرت دارد و به نوعی قدرتمندترین نیسان پاترول جهان به حساب می آید.

Manhart یک شرکت آلمانی است که بیشتر برای تیونینگ محصولات BMW شناخته شده است. با این حال این شرکت در سال های اخیر علاقه زیادی به تبلیغات محصولات سایر خودروسازان نشان داده است. پروژه تیونینگ نیسان پاترول نتیجه همین علاقه است.

عکس معرفی خاص ترین نیسان پاترول دنیا

پاترول در طراحی جذاب Manhart یک نسخه اسپرت از Nismo است که اصلاحات آن سال گذشته معرفی شد. از نظر طراحی نیز مانند پروژه های قبلی منهارت، نیسان پاترول به لطف ترکیب رنگ های مشکی و طلایی جلوه خاصی دارد. این ترکیب رنگی زیبا با رینگ های غول پیکر طلایی 24 اینچی تکمیل شده است.

نیسان پاترول نیسمو از یک موتور 5.6 لیتری V8 بهره می برد. این موتور در حالت استاندارد توانایی توسعه 428 اسب بخار قدرت و 560 نیوتن متر گشتاور را دارد. البته مهندسان منهارت این موتور را به یک سوپرشارژر مجهز کردند. با تکیه بر میزان هوای افزایش یافته ای که این سوپرشارژر به سیلندرها ارسال می کند، موتور اکنون 650 اسب بخار قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این مقدار نیرو از طریق یک گیربکس هفت سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ ارسال می شود.

عکس معرفی خاص ترین نیسان پاترول دنیا

در کنار ارتقاء موتور، مهندسان Manhart سیستم اگزوز استاندارد را نیز با سیستم بهتری جایگزین کرده‌اند که صدای آن را بلندتر و تهدیدکننده‌تر می‌کند.

متأسفانه، مشخص نیست که نیسان پاترول نیسموی تیونینگ چقدر سریع است. با این حال، به دلیل افزایش قابل توجه قدرت موتور، صفر تا صد احتمالا بهتر از نسخه استاندارد خواهد بود. بد نیست بدانید که این نسخه 2665 کیلوگرمی شتاب 7.3 ثانیه ای دارد.

5858

دکمه بازگشت به بالا