ورزش و تندرستی

صعود شهداب به نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال/ درگیری در ست پایانی

مدافع عنوان قهرمانی به نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال صعود کرد.

به گزارش ترندونی، تیم‌های والیبال شهداب یزد و ایفاسرام اردکان از ساعت ۲۲ شنبه شب (۲۶ اسفند) در دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ برتر به مصاف هم رفتند که با صعود شهداب به نیمه‌نهایی همراه بود.  

شهداب که مدافع عنوان قهرمانی است، موفق شد حریف خود را در سه ست پیاپی با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۶ بر ۲۴ شکست دهد و با کسب دومین پیروزی در پلی‌آف به نیمه‌نهایی صعود کند.  

پیش از این تیم‌های پیکان و فولاد سیرجان ایرانیان به نیمه‌نهایی صعود کرده بودند و حریف شهداب در این مرحله، برنده بازی طبیعت با شهرداری ارومیه خواهد بود.

در ست پایانی این دیدار امیررضا سرلک، بازیکن ایفا بعد از دفاع بازیکن شهداب، زیر تور خوشحالی کرد که باعث تحریک بازیکنان شهداب شد. سپس درگیری رخ داد و بازی دقایقی متوقف شد. داور به محمدرضا حضرت‌پور از شهداب و امیررضا سرلک از ایفا کارت قرمز داد. اعتراض‌ها حتی تا پایان بازی هم ادامه داشت. 

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا