اقتصادی

صادرکنندگان تهرانی بخوانند – ترندونی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت استان تهران از صادرکنندگانی که درخواست ارسال کرده اند، خواست تا در گزینش صادرکنندگان منتخب استانی 1401 شرکت کنند تا پایان روز شنبه 23 آبان ماه به صورت الکترونیکی به نشانی e-tpo.ir ثبت نام کنند. و در ادامه اعلام کرد که فهرست نهایی متقاضیان بر اساس مصوبات کمیته اقدام ارزی، گزینش نهایی صادرکنندگان پذیرفته شده در فهرست نهایی باید حداقل 60 درصد تعهدات ارزی خود را در سال جاری انجام دهند.

حسن میرزایی در گفت وگو با ترندونی، اظهار کرد: سازمان توسعه تجارت ایران در راستای تحقق اهداف صادراتی در تلاش است تا الگوی موفقی را در زمینه صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی بر اساس معیارها و شاخص های مندرج در سال 1391 ایجاد کند. . سامانه e-tpo.ir. اداره صادرات و معرفی آنها به عنوان صادرکننده برگزیده استانی در سال 1401. در بیست و ششمین سال روز ملی صادرات

وی همچنین از صادرکنندگان متقاضی شرکت در صادرکننده منتخب استانی 1401 خواست تا پایان روز شنبه 23 آبان ماه به صورت الکترونیکی در سایت e-tpo.ir ثبت نام کنند.

میرزایی یا با بیان اینکه به منظور تشویق صادرکنندگان به مشارکت در فرآیند مذکور، انتخاب استان بر اساس محل صدور کارت بازرگانی یا مبدأ تولید برای شرکت کنندگان بلامانع است، تصریح کرد: انتخاب و ورود. متقاضیان ورود به فهرست نهایی صادرکنندگان منتخب در سال جاری مستلزم انجام حداقل 60 درصد تعهدات ارزی مصوبات کمیته اقدام ارزی است.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: این مراسم فقط برای صادرکنندگان استان تهران برگزار می شود. پیش از این مراسم ملی تجلیل از صادرکنندگان برگزار شد که در این مراسم از بین 57 صادرکننده کشور از 20 صادرکننده استان تهران تجلیل شد. این بخش ها در زمینه کاشی و سرامیک، چرم سازی، انواع تایر، ماکارونی، خدمات فنی و مهندسی، فرش دستباف، تجهیزات پزشکی قلب، صنایع معدنی، مواد معدنی، صنایع خلاق، فرش ماشینی، خشکبار، لوازم خانگی، صنعتی می باشد. تجهیزات و ماشین آلات، فولاد، تجهیزات گرمایشی، صنایع شوینده.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا