ورزش و تندرستی

شرایط گزینه پرسپولیس سخت‌تر شد/ خواسته ۱۰ میلیاردی و معاوضه با یک بازیکن خارجی

آفتاب‌‌نیوز :

با وجود این که پرسپولیس هنوز سرمربی ندارد و جانشین یحیی گل‌محمدی مشخص نشده، اما رضا درویش مدیرعامل این باشگاه در نقل‌وانتقالات حضوری فعال دارد و پس از جذب ۲ بازیکن، به دنبال بازیکنان بعدی است.

در همین راستا، محمد خدابنده‌لو هافبک مس رفسنجان که پیش از این هم نامش برای حضور در جمع سرخ‌ها مطرح شده بود، گزینه جدید برای پیوستن به جمع بازیکنان پرسپولیس است.

با این حال جذب خدابنده‌لو برای سرخ‌پوشان دشوار خواهد بود، چرا که مبلغ رضایتنامه او بالاست و یک شرط دیگر هم در کنار این مبلغ دارند.

مسی‌ها خواستار ۱۰ میلیارد بابت رضایتنامه شدند که باشگاه پرسپولیس اوکی داده است. اما بعید است با دیگر درخواست‌شان که جذب وحدت هنانوف است راضی باشند. هنانوف بازیکن چندپسته و مهمی برای پرسپولیس به حساب می‌آید و به نوعی تنها ذخیره دانیال اسماعیلی‌فر نیز محسوب می‌شود. ضمن اینکه خود وحدت هم دوست ندارد پرسپولیس را ترک کند.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا