شرایط فروش اقساطی کوییک در نمایندگی سایپا

یکی از خودروهای ساخت شرکت سایپا که در دو مدل دنده ای و همچنین اتومات تولید و بفروش میرسد خودروی کوییک میباشد. خودروی کوییک از خودروهای با مشخصات فنی مناسب میباشد که از بدو ورود خود توانست نظر بسیاری از علاقمندان به خودرو را جلب نماید. خودروی کوییک در حال حاضر به دو روش نقد و همچنین اقساطی بفروش میرسد که امکان خرید به روش نقدی برای برخی مردم میسر نیست. اما روش دوم یعنی روش فروش اقساطی کوییک  طرفداران زیادی پیدا کرده است و امروزه بسیاری از مردم تمایل به خرید خودرو با این روش دارند. بخصوص در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت خودرو این روش توانسته جایگزین روش های خرید نقدی شود.  این امکان را ایجاد می کند تا به راحتی بتوانید مالک این خودرو شوید بدون آنکه فشار مالی زیادی را متحمل شوید.

شرایط فروش اقساطی کوییک

در صورتیکه شما نیز جزو خریداران خودرو به صورت اقساط هستید پس به خوبی میدانید که شرایطی که شرکت ها پیش روی مشتریان خود قرار میدهند متفاوت است و هر چه شرایط آسان تر باشد در نتیجه خرید راحت تر انجام خواهد شد. هر خریداری تمایل دارد تا شرایط فروش اقساطی کوییک  از انعطاف بیشتری برخوردار باشد تا بتواند بر اساس بودجه خود شرایط مناسب را انتخاب کند. شرایط   در سایا خودرو بسیار متنوع است و به راحتی میتوانید متناسب با بودجه خود این خودرو را خریداری کنید.

خرید اقساطی کوییک

افرادی که اعتبار شرکت های فروش اقساطی خودرو را در نظر نمیگیرند و بی گدار اقدام به خرید اقساطی کوییک  میکنند در اغلب موارد متوجه ضرر و زیان های مالی زیادی میشوند. شرکت های نا معتبر نمیتوانند گزینه خوبی برای خرید اقساطی کوییک باشند و ممکن سرمایه خود را از دست بدهید. مجموعه ی سایا خودرو از معتبرترین مجموعه ها برای خرید خودرو محسوب میشود.

فروش اقساطی کوییک با بهترین قیمت و شرایط عالی


فروش اقساطی سایپا به سبب کیفیت محصولات این شرکت خودروساز همواره با استقبال گسترده مردم مواجه می شود. شرکت در طرح های اقساطی در شرایط اقتصادی کشور ما به گواه بسیاری از کارشناسان اقتصادی راه حلی منطقی برای تصمیم های مالی بزرگ است.

چرا خرید خودرو اقساطی راه حلی منطقی است؟

شرکت در طرح های  مزایای بسیاری دارد که انتخاب این روش را منطقی می کند. در ادامه به برخی از مزیت های خرید اقساطی ماشین می پردازیم:
رسیدن به انضباط مالی
قدرت انتخاب بیشتر
کاهش هزینه های جانبی
ارتقای سطح معیشت
عدم تحمیل فشار مالی به خانواده

 • خرید اقساطی سبب می شود تا مابقی پس انداز، باقی بماند و بتوان در طرح های دیگر اقتصادی، سرمایه گذاری کرد

با خرید قسطی خودرو و پرداخت اقساط منظم به یک برنامه ریزی دقیق مالی می رسید، به طوری که از مخارج اضافی پرهیز می کنید و برای هزینه کردن درآمدتان، اهم و مهم می کنید. از طرفی قدرت انتخاب بیشتری برای خرید قسطی خودرو خواهید داشت و همه سرمایه خود را برای خرید یک محصول استهلاک پذیر صرف نکرده اید.

خرید اقساطی کوییک، سراتو، ساینا و دیگر خودروهای مدرن سایپا، ضمن اینکه سطح زندگی و معیشت شما را ارتقا می دهد و سبب می شود تا از سواری گرفتن از یک خودروی لوکس لذت ببرید، هزینه های جانبی زندگی شما را نیز می کاهد. به طوری که دیگر نیاز نیست زمان طولانی را صرف سوخت رسانی به خودرو پر مصرف قدیمی تان کنید یا مداوما به تعمیرگاه مراجعه کنید.

همه این ها در کنار اینکه فشار مالی سنگینی را خانواده خریدار در طرح های قسطی حس نمی کنند ار مزایای خرید خودرو اقساطی است.

فروش اقساطی سایپا

شرکت در طرح های سایپا نظیر فروش اقساطی کوییک، تیبا، پراید و دیگر تولیدات این کارخانه متقاضیان بسیاری دارد. به هرحال سایپا دومین کارخانه تولید کننده خودرو داخلی است و محصولات آن از نظر کیفیت ساخت در شرایط خوبی مطلوبی قرار دارند.
اما متاسفانه مدتی است که خرید قسطی تولیدات آن از سوی این شرکت با شرایط سختی همراه شده است.
متقاضیان مجبورند برای ، 132، تیبا، کوییک و سایر خودروها اقدام به ثبت نام کنند و با توجه به اینکه تعداد خودروهایی که عرضه می شود با تقاضای بازار همخوانی ندارد و محدود است، ماه ها و شاید حتی سال ها طول می کشد تا کسی برنده این قرعه کشی شود.

ماجرا به همین جا ختم نمی شود، حتی پس از قرعه کشی نیز بازه زمانی تحویل خودرو اعلام می شود و باز هم باید انتظار کشید.

بنابراین به عنوان مثال برای خرید اقساطی کوییک، باید حداقل شش ماه منتظر بمانید و این انتظار در شرایط اقتصادی کشور ما اصلا به صلاح نیست؛ زیرا از یک سو بازار خودرو تحت تاثیر عوامل مختلفی با نوسان قیمت و ایجاد حباب مواجه می شود، از طرفی قدرت خرید پول با گذر زمان، حتی ماه به ماه، کاهش پیدا می کند.

همه این ها سبب می شود تا خریدار برای شرکت در طرح های فروش قسطی خودرو به گزینه هایی غیر از کارخانه خودروساز فکر کند.

مراکز فروش اقساطی محصولات سایپا

همان طور که گفته شد طرح های ، 131، تیبا، کوییک، ساینا، ریو و دیگر تولیدات سایپا این روزها ازسوی کارخانه خودروساز متوقف شده است و از سر گیری آن نیز با شرایط عجیب و غریبی که ذکرش گذشت نظیر قرعه کشی و انتظارهای طولانی، همراه خواهد بود.
در چنین شرایطی دو راه برای خرید اقساطی تولیدات سایپا باقی می ماند: مراجعه به شرکت های لیزینگی و یا شرکت در طرح های فروش خودرو اقساطی مجموعه های معتبر.
با توجه به سابقه شرکت های لیزینگی در کلاهبرداری و سودجویی، معامله با چنین مراکزی به صلاح نیست، اگرچه این شرکت ها با تبلیغات خوش رنگ و لعاب خود در فضای مجازی و بیلبوردهای شهری برای فروش اقساطی کوییک، تیبا، ریو و دیگر تولیدات سایپا سعی می کنند تا بر ذهن مردم تاثیر بگذرند و جیب کوچک آن ها را کوچکتر کنند، اما دست آن ها برای بسیاری ها رو شده است و دیگر مانند سابق نمی توانند به مقاصد شوم خود دست یابند.
مجموعه های معتبر عرضه کننده طرح های قسطی خودرو، به واسطه سال ها حضور در بازار خودرو سابقه درخشان و مشخصی دارند و شناخته شده هستند. از این رو حاضر نیستند در سودای سود بیشتر، حیثیت کاری و اعتباری که سال ها اندوخته اند را خدشه دار کنند، از طرفی تلاش می کنند تا با ارائه خدمات بیشتر، مشتریان خود را وفادار کنند و در حال حاضر بهترین مراجع برای ارائه طرح های فروش اقساطی کوییک، تیبا، پراید، ریو و دیگر خودروهای شرکت سایپا هستند. سایا خودرو یکی از همین مجموعه هاست.

شرایط سایا خودرو برای فروش اقساطی سایپا

سایا خودرو که همواره مشتری مداری را اصل فعالیت خود قرار داده است، اکنون که به تجربه ای ارزشمند در بازار خودرو دست یافته، فروش محصولات سایپا را با شرایطی استثنایی در دستور کار قرار داده است:
تحویل فوری
ثبت سند به نام خریدار پس از طی کردن مراحل اداری معمول و تعویض پلاک
فروش خودرو اقساطی با کمترین پیش پرداخت و حتی بدون پیش پرداخت
فروش قسطی خودرو بدون ضامن
عرضه قسطی انواع خودروهای ایرانی و خارجی
در نظر گرفتن اقساط با توجه به شرایط مالی خریدار
تنها بخشی از شرایط ویژه و خدمات سایا خودرو است. این مجموعه که اخیرا طرح  را ارائه کرده بود، این بار با توجه به درخواست و نظر مشتریان خود خودروی کوییک از مجموعه تولیدات سایپا را برای عرضه قسطی به هم وطنان در نظر گرفته است. در ادامه به مزایای خرید اقساطی کوییک می پردازیم.

مزایای خرید اقساطی کوییک

کوییک که 4 سال است از طرف سایپا پا به جاده های ایران گذاشته است، از همان ابتدا به سبب طراحی قابل قبول و قیمت مناسب مورد قبول مردم قرار گرفت. در ادامه به بیان مزایای این هاچبک خوش قیافه می پردازیم:

 • کابین جادار

کوییک اگرچه یک هاچ بک جمع و جور است، اما کابین جاداری دارد. درواقع باید گفت در قیاس با دیگر هاچ بک معروف و محبوب وطنی یعنی 206، با خرید اقساطی کوییک، خودرویی خواهید داشت که هم برای رفت و آمدهای مجردی مناسب است، هم سفر برای خانواده های کوچک. متریال به کار رفته در کابین کوییک قابل قبول است و طراحی داخلی آن نیز مناسب ارزیابی می شود.

 • مصرف سوخت پایین

مصرف سوخت کوییک معقول و منطقی است و در هر 100 کیلومتر، 7 لیتر مصرف دارد. این به این معناست که با شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک، مجبور نیستید صف های طول و دراز پمپ بنزین را تحمل کنید. با توجه به اینکه خودروهای هاچ بک معمولا برای رفت و آمدهای کارمندی و دانشجویی گزینه مناسبی است، مصرف سوخت پاین کوییک در کنار ظاهر جمع و جور آن سبب می شود تا پس از خستگی کار و تحصیل، بدون معطلی به منزل برسید.

 • استاندارد آلایندگی مطلوب

این روزها که به لطف فضای مجازی بازار پویش های حمایت از محیط زیست داغ است و معیار بسیاری ها برای خرید خودرو، آلاینده نبودن آن است، کوییک با استاندارد آلایندگی یورو 4 گزینه مناسبی برای خرید در شهرهای بزرگ و آلوده به شمار می رود.

 • ایمنی مناسب
 • تجهیزات رفاهی مناسب

با خرید اقساطی کوییک از مجموعه سایا خودرو صاحب خودرویی می شوید که از نظر تجهیزات رفاهی، شرایط قابل قبولی دارد.
استارت کوییک دکمه ای است و این خودرو مجهز به سنسور دنده عقب و دوربین دید عقب است. یک نمایشگر لمسی 7 اینچی روی داشبورد کوییک تعبیه شده است که امکان اعلان باز بودن کمربند، میزان مصرف سوخت و قفل بودن درب ها را به راننده می دهد.

 • قیمت مناسب

شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک، شما را صاحب خودرویی می کند که به نسبت مزایایی که دارد، از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

 • خدمات پس از فروش مناسب

محصولات سایپا معمولا از خدمات پس از فروش مناسبی برخوردارند که کوییک هم شامل همین قاعده می شود. در صورت بروز مشکل و خرابی، تعمیرکاران به سبب تسلط بر محصولات تولیدی سایپا به راحتی می توانند مشکل بوجود آمده را عیب یابی کنند.
هم چنین با خرید اقساطی کوییک، چنانچه به لوازم یدکی و یا قطعه ای برای خودرو احتیاج داشته باشید، به راحتی قابل دسترسی است.

تیپ کوییک دنده ای
نوع کلاس خودرو هاچ بک
طول 3989
عرض 1688
ارتفاع 1524
فاصله دو محور جلو و عقب 2412
وزن خالص 1065
رینگ 14 اینچی آلومینیومی
سایز تایر 185/65R 14

طراحی ظاهری کوییک

اگر قصد خرید اقساطی کوییک دارید باید بدانید که این محصول سایپا روی پلتفرم دیگر برادران بزرگترش ساخته شده است. در واقع این خودرو نسخه فیس لیفت تیبا 2 و مدل هاچبک شده ساینا است، اما باید اعتراف کنیم که علی رغم شباهت بسیار زیاد به هر دو، اما از هر دو این ماشین ها خوش قیافه تر است و همین چهره و ظاهر هم باعث شده است تقاضا برای مالکیت کوییک زیاد باشد.

از روبرو که به ماشین کوییک نگاه کنید، با یک ماشین اسپرت مواجه خواهید شد که خیلی راحت دل جوان ها را به دست می آورد. فرم چراغ ها، سپر و جلو پنجره نقشی اساسی در اسپرت به نظر رسیدن ظاهر این ماشین دارند.

چنانچه قصد خرید کوییک دارید لازم است بدانید که ماشین دلخواه شما از نمای جانبی تفاوت آنچنانی با تیبا دو ندارد، اما این گونه هم نیست که مهندسان و طراحان سایپا عینا آنچه در تیبا به کار برده بودند را برای کوییک هم طراحی کنند.

از جمله این تفاوت ها باید به طراحی درب، زه گلگیر و رینگ ها اشاره کرد که اسپرت بودن نمای روبرو را به بخش جانبی هم آورده اند. با شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک صاحب ماشینی می شوید که در طراحی نمای عقب هم یک تجربه موفق برای سایپاست. فرم صندوق عقب، چراغ ها و سپر، هارمونی جذابی دارند و باعث شده اند حتی اگر سرنشین خودرو دیگری هستید که در جاده یک کوییک روبروی شما قرار بگیرد، نمای عقب آن را تحسین کنید.

به طور کلی باید گفت اگرچه در بازار بی تنوع داخلی فیس لیفت ها معمولا تفاوت قابل توجهی با نسخه اصلی ندارند، اما کوییک به مراتب مدرن تر و جذاب تر از پلتفرم های اصلی خودش از آب درآمده است و این ادعا را با نگاهی به جدول فروش اقساطی کوییک و آمار بالای تقاضا برای خرید آن می توان اثبات کرد.

ذکر این نکته ضروری است که مشخصات ظاهری کوییک از نظر کارشناسان و متخصصان طراحی خودرو از بی توازنی و عدم هماهنگی رنج می برد و با ایده آل طراحی خودرو چه در ایران و چه در خارج از کشور فاصله زیادی دارد، اما به طور کلی آنچه سایپا تولید کرده است با ذائقه مشتری ایرانی هماهنگی دارد.

طراحی داخلی کوییک

انتظار داریم وقتی از امکانات و سطح کیفی کوییک سخن می گوییم، قیمت ماشین کوییک را در نظر بگیرید. با توجه به محدوده قیمتی که این خودرو در آن قرار گرفته است، واقعا نمی توان انتظار متریال مرغوب و درجه یکی که روی ماشین های میلیاردی به کار می رود را داشت و باید منتظر جنس معمولی مواد به کار رفته و پلاستیک خشک در کابین کوییک بود، اما با این مقدمه قصد نداریم به شما بگوییم که با خرید کوییک اقساطی یک کابین معمولی و غیر جذاب در انتظار شماست. این طور نیست. اگرچه فضای داخلی کوییک بی شباهت با تیبا 2 نیست، اما مدرن،تر و شیک تر است. به طوری که وقتی درب کوییک را باز کنید، از فضای داخلی دلزده نمی شوید.

حتی اگر قبلا اقدام به کرده باشید و اکنون قصد ارتقای ماشینتان را دارید، باز هم این نوید را به شما می دهیم که با کنسول میانی جدیدتری مواجه خواهید شد. حتی جنس و فرم تودری ها بهتر از ماشین قبلی شما شده است و غربیلک فرمان نیز طراحی بهتری دارد.

بهتر است بگوییم کابین کوییک ساده است، اما به نسبت پولی که برای خرید پرداخته اید، شما را راضی می کند. شما با استفاده از شرایط فروش اقساطی کوییک صاحب ماشینی می شوید که برای یک خانواده سه نفره گزینه ای عالی است. اما اگر قصد دارید چهار فرد بزرگسال قد بلند به سفر دور و دراز بروید، امکان اینکه سرنشینان عقب خسته شوند یا فضای کافی برای پا نداشته باشند، وجود دارد.

از نظر گنجایش صندوق عقب نیز شرایط صندوق را در حد تیبا هاچبک در نظر بگیرید. به طور کلی باید به افرادی که قصد خرید کوییک اقساطی دارند بگوییم طراحی داخلی این ماشین با ارفاق می تواند شما را راضی کند و نمره قبولی دریافت کند.

ایمنی کوییک

شما با شرکت در طرح فروش کوییک سایپا به صورت اقساطی که از سوی سایا خودرو ارایه شده است صاحب ماشینی می شوید که مانند برادران بزرگترش ساینا و تیبا 2، دارای دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو است.

امکانات رفاهی کوییک

بی انصافی است اگر انتظار داشته باشید یک سوم ماشین های خارجی پول بپردازید اما با سیل امکانات رفاهی مواجه شوید. سایپا کوییک را در انواع مدل های مختلف از جمله و آر و دنده ای و اتومات تولید و عرضه کرده است که هر نسخه نسبت به نسخه پیشین از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار شده.

کوییک دو رنگ یا همان در مدل پلاس و اتومات امکانات رفاهی بسیار بیشتری نسبت به مدل معمولی دارد، اما خب! این واقعیت را هم باید پذیرفت که قیمت آن گران تر است.

مشخصات فنی کوییک

کسانی که پیشتر در طرح فروش اقساطی تیبا شرکت کردند، با موت+ور 1.5 لیتری تنفس طبیعی با کد M15 آن آشنایی دارند. حال لازم است بدانید که دقیقا همین پیشرانه در دل کوییک جا خوش کرده است. پیشرانه ای که می تواند 87 اسب بخار قدرت و 128 نیوتن متر گشتاور ایجاد کند. موتور ام15 نکات مثبت و منفی دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست.

مزایای موتور M15

استهلاک پایین
دیر خراب شدن
تعمیر آسان
هزینه نگهداری پایین
مصرف سوخت منطقی

معایب موتور M15

سر و صدای زیاد
ضعف در دورهای بالا
اگر قصد خرید خودرو کوییک اقساطی را دارید باید بدانید که این ماشین در هر صد کیلومتر 7.2 لیتر بنزین مصرف می کند و استاندارد آلایندگی آن نیز یورو 4 است.

انواع کوییک

با نگاهی به جدول فروش اقساطی کوییک مشخص می شود که همه مدل های کوییک از بازار بسیار خوبی برخوردارند و همه چیز بستگی به بودجه و سلیقه مشتری دارد. اگر صرفا یک ماشین ارزان میخواهید که شما را سر کار یا دانشگاه ببرد و برگرداند، کوییک معمولی یک گزینه عالی است.

اگر دلتان می خواهد حس قدرت و رفاه بیشتری را تجربه کنید، اما پول زیادی هم نپردازید، کوییک اتومات قسطی را انتخاب کنید، اگر بیشتر ساعت روز را با دوستانتان می گذرانید و هنوز مجرد هستید و ظاهر ماشین برای شما مهم تر از هر ویژگی دیگری است کوییک دنده ای دو رنگ یا همان مدل Rیک گزینه ایده ال است.

اگر نمی خواهید زیاد هزینه کنید اما از طرفی دوست هم ندارید کوییک معمولی بخرید، با شرکت در طرح فروش اقساطی سایپا سایا خودرو مدل S را خریداری کنید. مهم این است که شما با بهترین شرایط بتوانید صاحب آن ماشینی شوید که دوستش دارید.

ما در سایاخودرو ضمن اینکه امکان فروش خودرو با کمترین سرمایه و تحویل فوری را فراهم کرده ایم، قیمت کوییک اقساطی را بر اساس استاندارد بازار در نظر می گیریم تا سودجویان نتوانند با قیمت کذایی بازار خودرو را ملتهب کنند.

تفاوت کوییک S با کوییک R و کوییک معمولی

کوییک به عنوان یک هاچبک کراس ایرانی این روزها به یک خودرو پرطرفدار به خصوص برای نسل جوان تبدیل شده است. آمار فروش بالای انواع کوییک به خوبی بیانگر استقبال مشتریان ایرانی از این ماشین خوش قیافه تولید سایپا است. انواع کوییک اگرچه در پلتفرم و قوای محرکه تفاوتی با هم ندارند، اما مشخصات ظاهری و امکانات رفاهی این سه برادر، وجه تمایز آن ها را تعیین می کند.

 • تفاوت کوییک S با کوییک R و کوییک معمولی در بخش ظاهری

ماشین کوییک در نسخه اس با کوییک معمولی در بخش سپر تفاوت دارد. کوییک اس با الهام از ظاهر یوز ایرانی در بخش سپر دو خط مشکی رنگ دارد که کوییک معمولی فاقد آن است. همچنین کوییک اس دارای دی لایت است و مسیر ورود هوا آن نیز به گونه ای متفاوت تر از کوییک معمولی طراحی شده است.
علاقمندان به خرید اقساطی کوییک S از سایا خودرو باید بدانند که ماشین مورد علاقه شان ضمن اینکه از نظر فرم سپر و طراحی جلو پنجره با نسخه R تفاوت دارد، در رنگ بدنه نیز متفاوت است. همانطور که می دانید وجه تمایز کوییک آر، بدنه دو رنگ آن و قطعات رنگی است. در حالی که کوییک اس فاقد تریم قطعات رنگی است.

 • تفاوت کوییک S با کوییک R و کوییک معمولی در کابین

با توجه به اینکه قیمت کوییک اس بالاتر از دیگر انواع کوییک در نظر گرفته شده است، مشتری انتظار تفاوت هایی بین این خودرو با نسخه های پیشین را نیز دارد. از تفاوت کوییک اس با معمولی در بخش طراحی داخلی و فرم کابین، اولین چیزی که نظرها را به خود جلب می کند تفاوت در طراحی غربیلک فرمان است. کوییک اس فرمانی D شکل دارد. در حالی که کوییک معمولی همان فرمانی را در دل خود جای داده بود که تیبا از آن برخوردار بود.
کوییک معمولی و کوییک آر هر دو از پشت آمپرهایی برخوردار بودند که تیبا نیز از آن استفاده می کرد، اما با شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک S صاحب هاچبک کراسی می شوید که دارای کلاستر به روزتری است. این کلاستر مجهز به کامپیوتر سفری است و از نوع دیجیتال به شمار می رود. در حالی که کوییک های پیشین همانند تیبا جلو آمپر آنالوگ داشتند.

 • تفاوت کوییک S با کوییک R و کوییک معمولی در بخش امکانات رفاهی

شما با بهره گیری از شرایط فروش اقساطی کوییک در نمایندگی سایپا صاحب خودرویی خواهید شد که علاوه بر اینکه صاحب فرمان مدرن تر و کامپیوتر سفری است، امکانات اضافه تری نسبت به کوییک های آر و معمولی داراست. از جمله این امکانات می توان به:
سوییچ با طرح جدید
سنسور پارک عقب
دی لایت
سیستم صوتی بلوتوث دار
و دکمه باز کردن در صندوق عقب از داخل کابین
برخوردار است. بنابراین با توجه به اختلاف قیمت کوییک s با دیگر برادرانش، باید گفت این خودرو از کابینی مدرن تر و امکاناتی بیشتر برخوردار است.

کوییک بخریم یا 206؟!

206 سالهاست که یک هاچبک بی رقیب و پرطرفدار است. موفقیتی که ایران خودرو با 206 فرانسوی الاصل تجربه کرد را کمتر خودروسازی در سراسر دنیا به دست آورده است. با این حال، سایپا هم صاحب پرفروش ترین خودرو ایرانی یعنی پراید است. اگرچه به پراید انتقادات ریز و درشت فراوانی وارد بود، اما کوییک به عنوان نخستین هاچبک کراس ایرانی نیز از همان ابتدا مورد اقبال قرار گرفت و طرح های خرید اقساطی کوییک و خرید نقدی آن متقاضیان بسیار زیادی پیدا کرد. بسیاری از علاقمندان به ماشین های هاچبک، این روزها ممکن است بین خرید 206  و کوییک دچار تردید شوند.

به همین دلیل قصد داریم سایپا کوییک را از وجوه مختلف با پژو 206 فرانسوی الاصل محصول ایران خودرو قیاس کنیم تا اگر قصد خرید دارید بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

مقایسه ظاهری پژو 206 با کوییک

ظاهر 206 یک ظاهر بی عیب و نقص است، اوج هارمونی طراحی بدنه در کنار مشخصات فنی و ایمنی به کار رفته است تا 206 خلق شود. اما نباید فراموش کنیم که این هاچبک جذاب دیگر پا به سن گذاشته است و بیست سال از عمر آن می گذرد. حتی اگر اختلاف جزیی قیمت کوییک  با 206 را ندید بگیریم، نمی توانیم این واقعیت را نادیده انگاریم که کوییک از نظر طراحی بدنه مدرن می تواند سطح بیشتری از رضایتمندی کاربران را به خود اختصاص دهد. کوییک در قامت یک کراس هاچبک اگرچه تمام استانداردهای طراحی لین کلاس بدنه را در خود جای نداده باشد، اما به راحتی می تواند نظر مشتریان جوان ایرانی را به خود جلب کند.

بنابراین یکی از اصلی ترین دلایل آمار بالای خرید نقدی و خرید اقساطی کوییک را باید طراحی ظاهری آن دانست. البته ناگفته نماند که بسیاری از کارشناسان معتقدند کوییک، اصالتی جداگانه ندارد و نسخه فیس لیفت تیبا محسوب می شود. با این همه خرید خودرو بر اساس ظاهر کاملا به سلیقه و ذائقه مشتری برمی گردد.

ممکن است شما همچنان یک هاچبک کلاسیک مانند 206 را ترجیح دهید یا  قیمت کوییک معمولی را به عنوان یک هاچبک مدرن تر مناسب بدانید و این ماشین را بخرید. در هر حال سایا خودرو در کنار شماست تا ماشین محبوبتان را به خانه ببرید.

مقایسه طراحی داخلی پژو 206 با کوییک

متاسفانه یک نقد که همواره به محصولات سایپا وارد است، استفاده از متریال نامرغوب و بی کیفیت است. کوییک هم از این قاعده مستثنی نمانده و در بخش کابین حرف زیادی برای گفتن ندارد. حتی کابین 206 که پا به سن گذاشته است به مراتب باکیفیت تر از کوییک به نظر می رسد. اما اگر به دنبال استعلام قیمت خودرو کوییک و 206 برای خرید یکی از آن ها هستید و اگر ظرفیت کابین برایتان مهم است، بهتر است محصول سایپا را انتخاب کنید. هر چقدر که صندلی های عقب 206 با کمبود فضای پا مواجه است، اما خوشبختانه کوییک فضای کافی برای سرنشینان عقب دارد.

مقایسه توان فنی پژو 206 با کوییک

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم برخی کارشناسان کوییک را نسخه فیس لیفت تیبا می دانند. این موضوع فقط در بخش طراحی ظاهری نیست، بلکه از نظر فنی نیز دو خودرو به هم شبیه هستند. اگر قصد بهره گیری از شرایط فروش اقساطی کوییک در نمایندگی سایپا را دارید، باید بدانید که این خودرو همان موتور پراید را اما در نسخه ارتقا یافته در سینه دارد که می تواند حداکثر 87 اسب بخار قدرت ایجاد کند.

اما در مقابل 206 با موتور پرقدرت و محبوب TU3 قرار دارد که اگرچه سواری نرم و شتاب خوبی ارائه می دهد، اما حداکثر می تواند 75 اسب بخار قدرت ایجاد کند. با بررسی قیمت ماشین کوییک و 206 و شرایط فنی دو خودرو باید گفت مصرف سوخت آن ها هم بین 7.5 تا 8.5 لیتر در هر صد کیلومتر است. هر دو خودرو سواری نرم و راحتی ارائه می دهند، اما همچنان توان کم پیشرانه 206 در برخی موارد می تواند اختلافات فنی دو خودرو را به نمایش بگذارد.

مقایسه امکانات ایمنی و رفاهی پژو 206 با کوییک

اگر بین خرید کوییک در نسخه فول آپشن با 206  قصد انتخاب یکی را داشته باشید و ملاک شما امکانات رفاهی باشد، 206 هیچ حرفی برای گفتن نخواهد داشت. در بخش ایمنی هم دو خودرو هنوز در هیچ تست معتبری شرکت نکرده اند و با قطعیت نمی توان گفت کدام یک ایمن تر است. حتی مشخصات امکانات ایمنی دو خودرو مانند تعداد ایربگ و نوع ترمزها هم به هم شبیه است و دو ماشین از نظر ایمنی سطح متوسطی دارند.

قیمت کوییک ثبت نامی با کوییک در بازار آنچنان اختلاف عمیقی ندارد، اما 206 بازار و کارخانه اختلاف قیمت بیشتری دارند. از نظر شرایط فروش در بازار دست دوم نیز در حال حاضر هر دو خودرو به خوبی فروش می روند.

برای شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک از طریق سایا خودرو می توانید هم لینک اقدام کنید.

آیا امکان خرید کوییک S بدون ثبت نام و قرعه کشی وجود دارد؟

اگر شما متقاضی شرکت در طرح های فروش فوق العاده یا پیش فروش سایپا کوییک s باشید، باید مدت زمان غیر قابل مشخصی سرمایه خود را در یک حساب وکالتی بخوابانید و منتظر اعلام کمپانی باشید که چه زمانی قصد دارد خودرو را به شما تحویل دهد. در چنین شرایطی اگر ماشین نداشته باشید، هزینه ایاب و ذهاب و خواباندن پول را هم باید در نظر بگیرید تا زمانی که به ماشین دلخواهتان برسید. اما راه های میان بر دیگری نیز وجود دارد برای اینکه بتوانید زودتر کوییک اس را به خانه ببرید.
اگر پول کافی دارید بدون اینکه خودتان را درگیر ثبت نام آنلاین و منتظر نتیجه قرعه کشی کنید، به سایا خودرو برای خرید نقدی مراجعه کنید تا با قیمت واقعی صاحب ماشین دلخواهتان شوید. اگر هم با مشکل تامین اعتبار مواجه هستید، همچنان امکان خرید اقساطی کوییک S برای شما فراهم است تا با کمترین سرمایه، اقساط بلند مدت و قیمت منصفانه صاحب کوییک شوید.

رقبای کوییک در بازار

اگر قصد خرید قسطی کوییک دارید و می خواهید بدانید رقبای این خودرو چه ماشین هایی هستند، باید صراحتا به شما بگوییم که با توجه به شرایط کوییک، مزایا و محدوده قیمتی که دارد، عمده رقبای آن را دیگر محصولات سایپا تشکیل می دهند.

کوییک در حال حاضر یکی از اقتصادی ترین خودروهای داخلی است که در ردیف قیمتی ارزان قرار دارد، یعنی اگر نخواهید کوییک بخرید می توانید به شرکت در طرح فروش اقساطی پراید 131 فکر کنید یا تیبا بخرید، اما مساله این است که ظاهر پراید و تیبا کجا و طراحی بیرونی جذاب کوییک کجا!! چه دلیلی وجود دارد که شما از خیر کوییک بگذرید و پراید را انتخاب کنید؟!

اگر از محصولات سایپا بیرون بیاییم و به دیگر کمپانی رقیب یعنی ایران خودرو نگاه کنیم، ماشینی که بتواند همپا و هم ردیف کوییک قرار بگیرد قطعا پژو 206 تیپ 2 خواهد بود. اما 206 نسبت به کوییک قدری گران تر است، ضمن اینکه یکی از مهم ترین دلایلی که افراد زیادی به دنبال شرایط خرید کوییک اقساطی هستند، تازگی آن است.

یعنی اگرچه 206 ماشین خوب و اصطلاحا سرپایی است، اما قبول کنیم که چندین دهه است درجاده های ایران حضور دارد و حق بدهیم به جوانان اگر بخواهند یک خودرو ارزان و جذاب و جدید داشته باشند.
بنابراین بین شرکت در طرح های فروش اقساطی پراید 132 ، 131، تیبا و 206، باز هم برنده قطعی کوییک است. یک جا به علت جدید بودن و زیبایی ظاهر یک جا هم به علت قیمت مناسب تر.

البته اگر اندکی جستجو کنید در بازار دست دوم می توانید برخی خودروهای خارجی قدیمی را پیدا کنید که در ردیف قیمتی کوییک قرار بگیرند. اما وقتی ماشین دست دوم میخرید باید پیه خراب شدن دم به دم و استهلاک بالا و هزینه نگهداری زیاد آن ها را هم به تن بمالید، بنابراین باز هم شرکت در طرح سایا خودرو برای فروش اقساطی کوییک 1401 تحویل فوری منطقی تر به نظر می رسد.

طرح فروش کوییک سایپا

طرح فروش کوییک سایپا مانند دیگر محصولات این کمپانی به شیوه نام نویسی و قرعه کشی عرضه می شود و شما برای شرکت در این طرح باید همه هزینه تمام شده خودرو را به صورت یکباره پرداخت نمایید.

اگر قصد شرکت در طرح های فروش اقساطی خودرو دارید، باید بدانید کمپانی چنین امتیازی برای شما در نظر نخواهد گرفت. زیرا سالهاست طرح عرضه اقساطی ندارد و به نظر هم نمیرسد به زودی چنین موضوعی در دستور کار باشد، اگر مدیران فروش سایپا چنین قصدی داشتند قطعا تاکنون از طریق خبرگزاری ها ان را مطرح می کردند.

اما جای نگرانی نیست. سایاخودرو طرح فروش اقساطی خودرو های داخلی را در سال جاری با شرایط ویژه و استثنایی در اختیار مشتریان خود از سراسر کشور قرار داده است. برای اطلاع از جزییات طرح فروش اقساطی کوییک با مراکز ما تماس بگیرید.

کوییک بخریم یا ساینا؟!

کوییک و ساینا اعضای یک خانواده هستند که معمولا هر گاه پای خرید یکی از این دو خودرو در میان باشد، لاجرم نام دیگری نیز مطرح می شود. بنابراین  اگر شما بین خرید ساینا و یا خرید ماشین کوییک دچار تردید شده اید، اصلا چیز عجیبی نیست! اگر شما هم قصد دارید به تصمیم نهایی برسید برای اینکه کدام یک از این دو خودرو را انتخاب کنید، بهتر است علاوه بر اینکه محدوده قیمت کوییک و قیمت ساینا را در نظر بگیرید، از وجوه مختلف دو خودرو را با هم بررسی کنید.

اجازه بدهید ابتدا به سراغ مشخصات فنی و ایمنی دو خودرو برویم و قدرت پیشرانه و توان ساینا را با سایپا کوییک قیاس کنیم، چراکه نقش مشخصات فنی خودرو در خرید آن بسیار حائز اهمیت است. مشخصات فنی شامل ویژگی های فنی و عملکردی خودرو است که به خریداران کمک می کند تا تصمیم درستی را در خرید خودروی مورد نظر بگیرند. اگر بین خرید کوییک و ساینا مردد هستید بهتر است مشخصاتی مانند قدرت موتور، سیستم تعلیق، جعبه دنده، سیستم ترمز و سیستم های ایمنی را با هم قیاس کنید. با مطالعه مشخصات فنی دو خودرو، خریداران می توانند میزان قدرت و عملکرد ماشین کوییک و سایپا ساینا را بررسی کنند.

 بنابراین چه به دنبال بهترین شرایط فروش اقساطی کوییک در نمایندگی سایپا می گردید، چه قصد خرید ساینا دارید، در گام اول برای خرید یک خودرو مناسب، ضروری است تا مشخصات فنی آن را به دقت بررسی کرده و با نیاز ها و مطالبات خود هماهنگ کنید. البته حق دارید اگر  محدوده قیمتی خودرو هم برایتان مهم باشد، اما اختلاف قیمت خودرو کوییک با ساینا آنچنان زیاد نیست. جالب تر اینکه دو خودرو از نظر فنی هم شرایط کاملا مشابهی دارند.

یعنی شما با پرداخت قیمت کوییک ثبت نامی صاحب  خودرویی خواهید شد که دارای یک پیشرانه 1503 سی سی M15 مگاموتور است که 87 اسب بخار قدرت و 128 نیوتن متر گشتاور دارد. دقیقا همین پیشرانه با قدرت و گشتاور مشابه در سینه ساینا جا خوش کرده است. چه به دنبال شرایط ثبت نام کوییک بگردید و چه قصد خرید ساینا داشته باشید، باید بدانید که از نظر عملکرد سیستم تعلیق و هندلینگ دو خودرو کاملا مشابهند، اما اگر قرار باشد یکی را بر دیگری ترجیح دهیم شاید بتوانیم به اندک چالاکی بیشتر ساینا اشاره کنیم.

البته این مورد را هم باید در نظر گرفت که امکان ثبت نام کوییک اتومات  و ساینا اتومات هم وجود دارد و آنچه در این بخش مورد بررسی قرار گرفت، عملکرد نسخه های دنده ای دو خودرو بود. اگر بخواهیم پای تجهیزات ایمنی دو خودرو را به این قیاس باز کنیم، باز هم تفاوت فاحشی دیده نخواهد شد. شما چنانچه کوییک قسطی را انتخاب کنید همان قدر از امکانات ایمنی بهره مند خواهید شد که ساینا بخرید! از دو عدد کیسه هوا گرفته تا سیستم ضد سرقت و قفل ایمنی درب کودک.

حال قصد داریم به این موضوع بپردازیم که آیا دو خودرو از نظر امکانات رفاهی برتری قابل توجهی بر یکدیگر دارند یا خیر. واقعیت این است که نمی توان انتظار داشت با شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک یا ساینا همان قدر امکانات رفاهی تحویل بگیرید که با خرید خودروهای چینی غرق در امکانات رنگارنگ می شوید.

در این زمینه باید منطقی بود، قیمت کوییک معمولی کارخانه و بازار و همچنین ساینا در محدوده اقتصادی قرار دارد. یعنی خودروساز تمام تلاش خود را به کار بسته است تا هزینه تمام شده خودروها را پایین بیاورد تا اقشار کم درآمد هم بتوانند به راحتی آن را خریداری کنند. با این وجود نسخه های آپشنال ساینا و کوییک امکانات بیشتری نسبت به نسخه های معمولی دارند.

در نهایت اگر بخواهیم دو خودرو را از نظر ظاهری بررسی کنیم همه چیز به سلیقه و ذائقه شما برمی گردد. یک سدان اقتصادی بخرید یا یک هاچبک کراس جذاب. با نگاهی به جدول فروش اقساطی کوییک و ساینا و میزان استقبال از دو خودرو می توانید ببینید که کدام یک پرطرفدارتر بوده است و در نهایت تصمیم نهایی خود برای خرید را بگیرید.

کلام آخر

با توجه به مزایای گفته شده، کوییک به عنوان یک هاچ بک جمع و جور که در محدوده قیمتی مناسبی قرار دارد، دارای امکانات فنی، رفاهی و ایمنی مناسبی است که خرید آن را هوشمندانه و منطقی می کند.
در حالی که سایپا فعلا طرحی برای فروش اقساطی کوییک در نظر ندارد، مجموعه با سابقه ای مانند سایا خودرو در شرایطی استثنایی با کمترین پیش پرداخت، بدون چک و ضامن و با واقعی ترین قیمت اقدام به عرضه کوییک کرده است.
تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار نیز از دیگر امکاناتی است که سایا خودرو برای رفاه حال مشتریان خود در سراسر کشور در نظر گرفته است. برای استعلام قیمت روز کوییک و نیز جزییات طرح های فروش اقساطی کوییک هم اکنون با کارشناسان سایا خودرو تماس بگیرید.

 1. آیا موتور کوییک با تیبا فرق دارد؟

خیر هر دو خودرو مجهز به یک موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی با کد M15 هستند. برای خرید اقساطی کوییک یا تیبا می توانید از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

 1. پراید بخریم یا کوییک؟

از آنجایی که محدوده قیمتی هر دو خودرو تقریبا یکسان است، به سبب جذابیت ظاهری، زیباتر بودن کابین و امکانات بیشتر بهتر است برای خرید اقساطی کوییک از سایا خودرو اقدام کنید.

 1. 206 بخریم یا کوییک؟

انتخاب نهایی به وضعیت جیب و سلیقه شما برمی گردد، اما اگر به دنبال یک خودرو جدید و جذاب در بازار کم تنوع داخلی هستید به شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک سایا خودرو فکر کنید.

 1. آیا کوییک معمولی استاندارد آلایندگی دارد؟

بله، استاندارد آلایندگی کوییک، یورو 4 است بنابراین خودرو شما دوستدار محیط زیست است، برای خرید اقساطی کوییک از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

 1. کدام مدل کوییک بخریم؟

انواع مدل کوییک بسته به سلیقه و بودجه شما برای خرید در دسترس شما قرار دارند. می توانید برای خرید اقساطی کوییک معمولی، اس، آر، آر پلاس، دنده ای یا اتومات از طریق سایا خودرو کنید.

 1. آیا خرید اقساطی کوییک منطقی است؟

باتوجه به امکانات رفاهی، ایمنی و تجهیزات رفاهی، خرید اقساطی کوییک منطقی و هوشمندانه به نظر می رسد، برای خرید کوییک اقساطی می توانید ور طرح های سایا خودرو شرکت کنید.

 1. برای خرید اقساطی کوییک چقدر پیش پرداخت لازم است؟

امکان خرید اقساطی کوییک با کمترین پیش پرداخت و حتی بدون پیش پرداخت از سوی سایا خودرو فراهم شده است.

 1. قیمت کوییک در خرید اقساطی چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت خودرو، برای استعلام از قیمت روز خودرو و اطلاع ازجزییات طرح های فروش اقساطی کوییک با کارشناسان سایا خودرو تماس حاصل نمایید.

 1. کوییک اس از نظر مشخصات فنی با کدام خودرو برابر است؟

شما با خرید اقساطی کوییک S صاحب خودرویی خواهید شد که از نظر توان پیشرانه و مشخصات فنی کاملا شبیه به دیگر محصول تولیدی سایپا یعنی ساینا اس است. کوییک s هم مانند بسیاری از خودروهای ساخت سایپا مانند تیبا، کوییک معمولی و حتی ساینا، مجهز به یک موتور M15 با حجم 1500 سی سی است.

شما چه در طرح های خرید اقساطی خودرو که توسط سایا خودرو عرضه شده است شرکت کنید چه این خودرو را نقدی از این مجموعه بخرید، از مزیت تحویل فوری برخوردار خواهید شد.

 1. آیا کوییک اس ایمن است؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کوییک s موفق به دریافت چهار ستاره ایمنی شده است. اگرچه بسیاری از خودروسازان تلاشی برای آزمایش خودروهایشان در مراکز بین المللی نمی کنند و ایمنی محصولات آنها در هیچ نهاد رسمی و غیر رسمی آزموده نمی شود، اما جای خوشحالی است که این محصول سایپا موفق شده است 4 ستاره ایمنی دریافت کند. برای شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک S از سایا خودرو هم اکنون تماس بگیرید.

 1. با توجه به اختلاف قیمت کوییک اس با نمونه های معمولی و Rاین خودرو ارزش خرید دارد؟

کوییک اس نسبت به دیگر نسخه های کوییک از نظر ظاهری مدرن تر، کابینی لوکس تر و امکانات رفاهی بیشتری دارد. بنابراین خرید اقساطی کوییک S با توجه به مزایای این خودرو مقرون به صرفه تلقی می شود. اختلاف قیمت کوییک اس با دیگر کوییک ها به نسبت امکانات بیشتری که دارد، کاملا منطقی است. به طوری که اگر این امکانات را بخواهید به صورت سفارشی روی کوییک آر یا معمولی اجرا کنید، همین مقدار و حتی بیشتر باید هزینه کنید.

 1. تفاوت کوییک اس با نسخه های معمولی و آر در ظاهر چیست؟

تغییر در فرم سپر کوییک S با دو خط مشکی که از یوز ایرانی الهام گرفته شده، اضافه شدن دی لایت و فرم جدید جلو پنجره را باید مهم ترین تغییراتی دانست که با خرید اقساطی کوییک S از سایا خودرو نصیب خود می کنید.

 1. زمان تحویل خودرو توسط سایا خودرو در طرح های فروش نقدی و اقساطی کوییک اس چگونه خواهد بود؟

دکمه بازگشت به بالا