ورزش و تندرستی

«دربی» سرد و بی روح و بدون بار فنی بود/ سرخپوشان بهتر بودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر شامگاه چهارشنبه ۲۳ اسفند رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی همانند دیدار رفت دو تیم در فصل بیست و سوم با نتیجه تساوی به پایان رسید تا فاصله دو تیم در صدر جدول در عدد ۳ باقی بماند.

محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین در رابطه با عملکرد دو تیم در دربی ۱۰۳ اظهار داشت: هیچ بار فنی را در این بازی شاهد نبودیم و همه کارشناسان هم به این موضوع اشاره داشته‌اند، یک بازی سرد و بی روح را شاهد بودیم با این حال بازیکنان پرسپولیس به مراتب عملکرد بهتری را نسبت به همتایان استقلالی خود به نمایش گذاشتند.

او ادامه داد: پرسپولیسی‌ها در این دیدار رو به جلو بازی کردند و توپ را به خوبی بین هم به گردش در آوردند اما در مجموع بازی خوبی را هواداران تماشا نکردند. نوع بازی که بازیکنان دو تیم از خود نشان دادند در حد نام استقلال و پرسپولیس نبود.

کلهر درباره دیدار با پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر (یکشنبه ۲۷ اسفند) گفت: به نظرم پرسپولیس برابر پیکان کار راحتی خواهد داشت و می‌تواند این تیم را شکست دهد، پرسپولیس در دیدارهای باقی مانده و برای رسیدن به صدر جدول نیاز به پیروزی دارد و از آنجایی که سپاهان هم توانست بازی خود را با برد پشت سر بگذارد، اگر پرسپولیس برابر پیکان به ۳ امتیاز نرسد کار این تیم سخت خواهد شد.

کارشناس فوتبال افزود: پرسپولیس تیمی است که بیشتر حملات آن از میانه‌های زمین انجام خواهد شد و در این بین نقش سروش رفیعی پررنگ‌تر از سایر بازیکنان است، پرسپولیس در نیم فصل دوم شاهد کمبود بازیکن نیست و نفراتی که حضور دارند، می‌توانند نبود این بازی را در دیدار برابر پیکان جبران کنند.

او خاطر نشان کرد: بازیکنان پرسپولیس باید یک مقدار پرقدرت‌تر و جسورانه تر در زمین حاضر شوند و رو به جلوتر بازی کنند. اگر دربی را کنار بگذاریم پرسپولیس در دیدارهای گذشته خود عملکرد خوبی داشت و امیدوارم این روند در بازی‌های باقی مانده این تیم ادامه دار باشد. بازیکنان باید زمانی که تیم فاز هجومی دارد در حمله پُر تعداد ظاهر شوند و بدون ترس برابر تیم حریف به میدان بروند.

کلهر در پایان تصریح کرد: با حضور وحید امیری این بازیکن می‌تواند کمک بیشتری به پرسپولیس کند و اوسمار ویه‌را (سرمربی پرسپولیس) می‌تواند از این بازیکن به جای سروش رفیعی در بازی با پیکان استفاده کند و اطمینان دارم که امیری می‌تواند در این بازی مثمر ثمر واقع شود.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا