ورزش و تندرستی

تیم بدمینتون بانوان برزیل قهرمان جهان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مسابقات بین المللی بدمینتون تحت عنوان جام فجر به میزبانی یزد برگزار شد که در این رقابت‌ها دو تیم دو نفرکه بانوان برزیل شامل «ژاکلین» و «سامیا لیما» با کسب نتایج ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۱ بر «رومینا تاجیک» و «پریا اسکندری» از ایران قهرمان شدند.

تاجیک و اسکندری در حالی بازی را به تیم برزیل باختند که در جدول اصلی همین رقابت‌ها یک بار دیگر مقابل آنها قرار گرفته بودند.

تیم دو نفره ایران سپس در مراحل بعدی تیم هایی از ایران، عراق، مکزیک و هند را بردند و به این ترتیب پرونده رقابت‌های بین المللی بدمینتون برای بانوان ایران با یک افتخار تاریخی و بزرگ بسته شد.

همچنین «ترندونی میر» از هندوستان در فینال رقابت‌های انفرادی مقابل «لوسین یان» از هنگ کنگ قرار گرفت که این دیدار با نتایج ۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۲ به سود نماینده هنگ کنگ به پایان رسید و عنوان قهرمانی زنان به این بازیکن رسید.

تمامی بازیکنان خارجی حاضر در سی و دومین رقابت‌های بین المللی فجر رنکینگ زیر ۱۰۰ دارند.

سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر به میزبانی شهر یزد از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه در سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد.

در این رقابت‌ها ۱۴۳ ورزشکار از سراسر کشور و ۲۷ کشور جهان حضور داشتند.

مراسم اختتامیه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا