اقتصادی

بهره‌برداری و آغاز اجرای حدود ۳۶ هزار میلیارد ریال پروژه‌ راهداری در خوزستان

ترندونی/خوزستان با حضور وزیر راه و شهرسازی، پروژه‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اعتبار بیش از ۳۵هزار و ۹۵۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیدند و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد.

در سفره یک‌روزه مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی به خوزستان، پروژه‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اعتبار بیش از ۳۵ هزار و ۹۵۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیدند و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

به گزارش ترندونی، بهسازی و روکش آسفالت ۲۵۰ کیلومتر راه اصلی و روستایی، ساخت ۱۳۰ کیلومتر راه روستایی، رفع ۹ نقطه پرحادثه، احداث و تعمیر ۱۷۵ دستگاه پل و ابنیه فنی، ایمن سازی ۸۲۹ کیلومتر راه، ۶۴ سامانه هوشمند، ۹ باب مجتمع خدماتی رفاهی، احداث و بهسازی ۳ باب راهدارخانه و انبار شن و نمک و خرید و بازآمدسازی ۱۵ دستگاه ماشین آلات با اعتباری بیش از ۲۲ هزار و ۳۴۹ میلیارد ریال در سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به استان خوزستان به بهره‌برداری رسیدند.

همچنین در این سفر عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت ۲۵۲ کیلومتر راه اصلی و روستایی، ساخت ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی، رفع ۱۰ نقطه پرحادثه، احداث و تعمیر ۲۵ دستگاه پل و ابنیه فنی، ایمن سازی ۳۷ کیلومتر راه، ۱۰ سامانه هوشمند، یک باب مجتمع خدماتی رفاهی، احداث و بهسازی ۴ باب راهدارخانه و انبار شن و نمک و خرید و بازآمدسازی ۷ دستگاه ماشین آلات با اعتبار بیش از ۱۳ هزار و ۶۰۴ میلیارد ریال آغاز شد.

همچنین ۱۶۲ پروژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان با اعتبار بیش از ۳۴ هزار و ۹۷۲ میلیارد ریال نیز در دست اجرا هستند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا