اقتصادی

بازگشایی محورهای روستایی برفی اندیکا و ایذه/ تلاش برای بازگشایی محورهای دزپارت و دزفول

ترندونی/خوزستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از بازگشایی محورهای روستایی در شهرستان ایذه و اندیکا خبر داد و گفت: تلاش راهداران برای بازگشایی یک محور روستایی در دزفول و سه محور روستایی در دزپارت ادامه دارد.

مرتضی بهداروندی در گفت و گو با ترندونی اظهار کرد: در پی بارش برف در شمال استان شاهد انسداد محورهای روستایی سوسن و جنگه به آبید و کارتا در شهرستان ایذه و محور اندیکا به تاراز بودیم که با تلاش نیروهای راهداری و با بکارگیری ماشین آلات سنگین مسیر این روستاها بازگشایی شد.

وی با اشاره به ریزش برف سنگین به ارتفاع ۲متر و انسداد ۳ محور روستایی سرصحرا، لنده و خواجه انور در شهرستان دزپارت و محور روستایی احمدفداله در شهرستان دزفول افزود: راهداران استان در این محورها حضور داشته و درحال تلاش برای بازگشایی مسیرها هستند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان یادآور شد: در حال حاضر تمامی محورهای شریانی استان باز هستند و هم استانی‌ها برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا