عمومیکسب و کار ایرانی برتر

انواع بازوبند شنا بادی

یکی از مهمترین وسیله هایی که کودکان برای آموزش شنا به آن نیاز دارند می باشد. کودک برای اینکه تعادل داشته باشند روی آب بماند باید از بازوبند استفاده کند. بازوبند های بادی انواع متفاوتی دارند که هر یک از آنها برای سن 1 الی ۱۲ سال تولید می شوند. شما می توانید بازوبند ها را به صورت جفتی خریداری کنید. بسته بندی بازوبند ها به صورت دو عددی می باشد تا کودک به راحتی بتواند آنها را روی بازوی خود وصل کند. در واقع اگر کودکان از بازوبند های بادی برای شنا کردن استفاده نکنند نمی ‌توانند به راحتی موقعیت خود را برای شنا کردن روی آب حفظ نمایند. بیشتر مربیان شنا به والدین پیشنهاد می دهند که حتما از بازوبند های بادی برای شنای کودکان استفاده شود.

بازوبندهای کودک شنا

نکاتی در مورد خرید بازوبند بادی 

برای خرید شنا باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید، در این صورت می توانید بهترین بازوبند را برای کودک خود خریداری کنید. از جمله نکاتی که جهت خرید بازوبندهای شنای بادی اهمیت دارند عبارت هستند از :

 1. بررسی مدل بازوبند

یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید بازوبند شنا باید به آن دقت داشته باشیم این است که مدل بازوبند را بررسی کنیم. این مسئله که مدل بازوبند بر اساس جنسیت کودکان باشد اهمیت زیادی دارد. در واقع بیشتر کودکان ترجیح می‌ دهند که بر اساس سلایق خودشان یکی از انواع بازوبند ها را انتخاب کنند. بازوبند های بادی به صورت اختصاصی برای کودکان پسر و دختر تولید می شوند. شما می توانید طبق جنسیت کودک ‌تان یکی از انواع بازوبند ها را خریداری کنید. توجه داشته باشید که زمان خرید انواع بازوبند های بادی باید در مورد این مسئله که بازوبند ها مناسب بازوی کودک می باشند اطلاعات بیشتری کسب نمایید. برخی از بازوبند ها برای سن ۶ سال مناسب هستند و برخی دیگر از آنها را برای سن ۱۲ سال تولید می کنند.

 1. بررسی کیفیت بازوبند

یکی دیگر از نکاتی که جهت خرید بازوبند های بادی شنا اهمیت دارد بررسی کیفیت بازوبند می باشد. این مسئله که بازوبند ها را با استفاده از بهترین متریال ها تولید کنند بسیار مهم است. در واقع اگر بازوبندها کیفیت خوبی نداشته باشند بعد از مدتی ساختار خود را از دست می‌ دهند و کودکان نمی توانند با استفاده از آنها تعادل خود را در استخر حفظ کنند. کیفیت هر یک از بازوبند ها را از نظر برند تولیدکننده می توانید مورد بررسی قرار دهید، توجه داشته باشید که برخی از برندهای تولیدی محصولات مناسب نیستند و از متریال های با کیفیت برای تولید محصولات استفاده نمی کنند. در حال حاضر دو بذند اینتکس و بست وی از بهترین تولید کننده های بازوبند بادی کودکان هستند.

بازوبند کودک برای شنا

 1. بررسی ایمنی بازوبند شنا

یکی دیگر از نکاتی که جهت خرید شنا باید به آن دقت داشته باشید این است که ایمنی بازوبند را مورد بررسی قرار دهید. این مسئله که کودکان درون آب ایمنی داشته باشند و غرق نشوند اهمیت زیادی دارد. در واقع زمانی که آنها بازوبند ها را روی بازوهای خود نصب می کنند باید به راحتی بتوانند روی آب بمانند و تعادل شان حفظ کنند. شما می توانید از یک کمکی برای ایستادن کودک خود روی آب استفاده کنید تا انگیزه یادگیری شنا را در کودک افزایش دهید. جهت خرید بازوبند های بادی باید جنس بدنه بازوبند که پلاستیک نرم پی وی سی یا وینیل می باشد را مورد بررسی قرار دهیم. بازوبند هایی که پی وی سی ( وینیل) هستند کیفیت مناسبی دارند و کودک را آزار نمی دهند.

 1. بررسی نحوه نصب و پر کردن بازوبند

یکی دیگر از نکاتی که جهت خرید بازوبند های بادی شنا باید به آن دقت کنید این است که نحوه نصب و همچنین پر کردن آنها را یاد بگیرید. پرکردن بازوبند های بادی با استفاده از دستگاه باد و یا حتی دمیدن با دهان انجام می شود. شما می توانید از طریق دریچه هایی که روی بازوبند تعبیه شده اند آنها را باد کنید. بازوبند های بادی به راحتی روی بازوی کودک نصب می شوند تا کودک بتواند تعادلش را در استخر حفظ کند.

قیمت بازوبند بادی 

قیمت انواع بازوبند بادی به مدل بازوبند بستگی دارد. هر یک از بازوبند ها را با قیمت متفاوتی می توانید خریداری کنید. برخی از بازوبند هایی که تولید برندهای معتبر و خارجی هستند گران تر می باشند. به طور کلی هزینه خرید انواع محصولات خارجی نسبت به محصولات متفرقه بیشتر است. هزینه خریداری انواع بازوبند های خارجی بر اساس نوسانات ارزی متغیر می باشد. بر همین اساس اگر می خواهید هزینه کمتری برای خرید بازوبند های بادی پرداخت کنید می توانید مدل های موجود در سایت سعید اینتکس را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که پیش از بررسی قیمت بازوبند ابتدا باید در مورد کیفیت بازوبند آگاهی بیشتری به دست بیاورید. اگر بازوبند ها کیفیت خوبی نداشته باشند کودک نمی ‌تواند آنها را روی بازوی خود تحمل کند و آنها را از روی بازو خود باز می کند.

بازوبند برای کودک

ویژگی های بهترین بازوبند کودک برای شنا 

در صورتی که می خواهید ویژگی های بهترین بازوبند شنا بادی را بدانید باید به کیفیت آن دقت داشته باشید. آن دسته از بازوبندهایی که با استفاده از پلاستیک نرم پی وی سی ( وینیل ) تولید می شوند به عنوان بهترین بازوبند های بازار معرفی می گردند. همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین بازوبند شنا دارد این است که به راحتی روی بازوی کودک نصب می شود. کودک می تواند بدون اینکه اذیت شود از بازوبند استفاده کند و تعادلش را روی آب حفظ کند. هر یک از ویژگی هایی که مربوط به بهترین بازوبند های بادی می باشد را می توانید بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی بازوبند بادی 

برای خرید انواع می توانید به صورت اینترنتی مدل های متفاوت بازوبند را خریداری کنید. در وب سایت و فروشگاه انواع بازوبند های بادی کودکان وجود دارد. در صورتی که اطلاعاتی در مورد کاربرد و کارایی بازوبند ها ندارید می توانید با کارشناسان فروشگاه مشورت کنید. کارشناسان فروش برای خرید مدل های گوناگون بازوبند ها شما را راهنمایی می کنند. توجه داشته باشید که هر یک از بازوبند های خارجی و ایرانی با قیمت متفاوتی به فروش می رسند..

قیمت بازوبند بادی را از کجا استعلام بگیرم

بازوبند بادی شنا یک وسیله پوشیدنی است که عمدتاً برای شناگران حرفه‌ای و علاقمندان به شنای آب‌های آزاد طراحی شده است. این بازوبند قابلیت‌های زیر را دارا می‌باشد:

 1. افزایش نگاهبانی: قابلیت حمل و نگهداری هوا را دارد که باعث افزایش نگاهبانی شما در آب می‌شود. با استفاده از بازوبند، میزان نجات خود در آب افزایش می‌یابد و احساس اطمینان بیشتری در حین شنا خواهید کرد.
 2. کمک به تعادل: بازوبند بادی شنا به شما کمک می‌کند تا تعادلتان در آب را حفظ کنید. این وسیله باعث متعادل شدن بدن شما در آب می‌شود و در نتیجه کمک به افزایش استحکام عضلات و بهبود تکنیک شنا می‌کند.
 3. ارائه حمایت: بازوبند بادی شنا در ارائه حمایت به شناگران بسیار موثر است. با استفاده از این وسیله، قدرت و استقامت عضلات بازوها افزایش می‌یابد و در نتیجه حمایت لازم برای حرکت در آب را به شما می‌دهد.
 4. ایمنی بیشتر: یکی از مهمترین استفاده‌های بازوبند بادی شنا، بهبود ایمنی در آب است. با استفاده از این بازوبند، احتمال غرق شدن در حین شنا به‌طور قابل توجهی کاهش می‌یابد و میزان ایمنی شما در آب افزایش می‌یابد.

معمولاً بازوبندهای بادی شنا در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مختلف ورزشی و شنا قابل تهیه است. برای استعلام قیمت و خرید، می‌توانید به فروشگاه‌های معتبر سعید اینتکس بصورت حضوری و یا آنلاین مراجعه کنید.

شما می‌توانید قیمت بازوبند بادی را از طریق روش‌های زیر استعلام بگیرید:

 1. مراجعه به وب‌سایت فروشگاه سعید اینتکس: به وب‌سایت فروشگاه سعید مراجعه کنید و در بخش مربوطه جستجو کنید. معمولاً قیمت‌ها در صفحه محصول و یا در بخش فروشگاه آنلاین موجود است.
 2. تماس تلفنی با فروشگاه: شماره تلفن فروشگاه سعید اینتکس را پیدا کنید و با آن‌ها تماس بگیرید. از کارمندان فروشگاه قیمت بازوبند بادی را بپرسید.
 3. استفاده از اپلیکیشن‌های خرید آنلاین: اگر فروشگاه سعید اینتکس دارای اپلیشنا کردن یکی از لذت بخش ترین و سالم ترین ورزش ها و تفریحاتی است که کودکان و بزرگسالان می توانند اوقات فراغت خود را صرف آن کنند.

اما برای برخی افراد به ویژه کودکان، برداشتن اولین قدم برای آموزش و یادگیری شنا شاید تا حدی دشوار باشد. ترس از آب، عدم اطمینان به خود یا به مربی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است در دشوارتر کردن این فرایند سهیم باشند. اگر قصد دارید که شنا کردن را به کودکان خود آموزش دهید، بهتر است از یک سری وسایل کمکی مخصوص این کار کمک بگیرید.

راهنمای خرید بازوبند شنا بادی کودکانه

بازوبند شنا بادی وسیله ای است که در این راستا کار شما را به میزان قابل توجهی ساده می کند. شما می توانید به کمک این وسیله با خاطری مطمئن و صرف مدت زمانی کوتاه تر به آسانی این مهارت ضروری را به کودکان آموزش دهید و آنان را به آب و شنا کردن در آن علاقه مند کنید.

در این مقاله از طوطی کالا می خواهیم شما را با این وسیله کمک آموزش شنا آشنا کنیم و به بررسی نکات مهم هنگام خرید آن برای کودکان بپردازیم و بهترین مدلهای بازوبند شنا بادی را خدمتان معرفی کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بازوبند شنا بادی چیست؟

سایزبندی های متفاوت آنان سبب شده است که این محصول تنها خاص کودکان نباشد و بزرگسالان نیز امکان استفاده از این وسیله را داشته باشند. شما می توانید بازوبندهای شنا را به صورت جفتی یا تکی خریداری نمایید. این محصول همچنین از ظاهر زیبایی نیز برخوردار است و در رنگ ها و طرح های جذاب مختلفی تولید شده است.

با استفاده از این بازوبندها کودکان احساس آرامش بیشتری داشته و بهتر آموزش می بینند و همچنین با دوری ترس در آب به راحتی شادی و بازی می کنند.

عکس بازوبند بادی شنا کودک

بازو بند شنا از لایه های وینیل یا پلاستیک نرم پی وی سی با ضخامت ۰٫۲۵ میلی متر، ضد آب و مخصوص پوست های حساس ساخته شده است. این بازوبندها دارای دو ورودی باد بوده و جنس آن از پی وی سی مقاوم و باکیفیت است. این بازوبندها را به بازوهای کودک بسته و با اطمینان آن ها را در آب رها کنید. بازوبندهای بادی جنبه غریق نجات داشته و یادگیری شنا برای بچه ها بیشتر می شود.

باد کردن و راه اندازی این لوازم شنا کودک نیز به دلیل حجم بسیار کمی که دارند، کار بسیار راحتی است و شما می توانید در هر شرایطی آن ها را آماده استفاده کنید.

چه زمانی باید از بازوبند برای کودکان استفاده کرد؟

از یک سالگی، نوزادان می توانند شروع به پوشیدن کت و شلوار شناور، ژاکت یا جلیقه در استخر کنند. اگرچه بازوبند اولین انتخاب برای بسیاری از والدین است، لباس شنا با کمک شناور داخلی می تواند به نوزادان کمک کند در استخر احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و آنها را تشویق به حفظ موقعیت افقی طبیعی برای شنا کنند.

 

جهت خرید وسایل شنا از فروشگاه ما کلیک کنید

کودک در حال شنا با بازوبند شنا بادی

مزایای بازوبند شنا

1 – افزایش اعتماد به نفس : مهم ترین مزیت بازوبند شنا افزایش اعتماد به نفس اولیه ای است که شخص برای اقدام به یادگیری شنا به آن نیازمند است. این محصول برای تقویت اعتماد به نفس کودکان خردسال و افزایش حس آزادی و امنیت آنان در استخر بسیار موثر واقع می شود.

2 – قابلی تنظیم میزان شناور ماندن بازوبند: شما می توانید با تنظیم و کم یا زیاد کردن هوای داخل بازوبند میزان شناور ماندن خود در آب را تعیین کنید. در مراحل اولیه آموزش شما قادرید مرحله به مرحله، میزان کمکی را که از جانب بازوبند برای شناور ماندن دریافت می کنید، کاهش دهید تا رفته رفته به شناگر ماهرتری تبدیل شوید.

3 – هماهنگی میان اعضای بدن : این بازوبندها نقش موثری را در تقویت هماهنگی میان اعضای بدن کودکان در هنگام شنا ایفا می کنند و به مرور مهارت افراد مبتدی را در شناگری افزایش می دهند.

4 – راحتی در آموزش شنا به کودکان : بازوبند شنا، آموزش شنا به مبتدیان را برای مربی به میزان قابل توجهی ساده می کند. مربی با به کار گرفتن این وسیله، می تواند با خیالی آسوده تر هنرجویان خود را زیر نظر بگیرد و آزادی بیش تری به آنان دهد. همچنین این وسیله برای جلسات آموزشی گروهی تعداد بالا بسیار مناسب است و شرایط را برای هنرجویان مبتدی ایمن می کند. لذا مربی می تواند با خاطری مطمئن تر تمامی توان خود را بر روی آموزش متمرکز کند.

5 – استفاده راحت : راه اندازی و پر و خالی کردن این بازوبندها بسیار ساده است. بازوبندهای شنا از حجم بالایی برخوردار نیستند و شما می توانید به راحتی آنان را به کمک یک پمپ دستی باد کنید. حتی اگر وسیله ای برای باد کردن آنان در دسترستان نیست، امکان باد کردن آنان با دهان نیز وجود دارد.

6 – کیفیت بالا : جنس بدنه بازوبندهای شنا از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و محصول در صورت استفاده درست و رعایت برخی نکات می تواند تا مدت ها مورد استفاده قرار بگیرد.

7 – قابل تعمیر بودن : یکی دیگر از مزیت های این محصول این است که بازوبند شنا در صورت آسیب دیدگی قابل تعمیر است و شما می توانید به کمک چسب های مخصوص محصولات بادی آنان را تعمیر کنید.

عکس بازوبند شنا بادی کودکانه

معایب بازوبند شنا

1 – یکی از معایب بزرگ این بازوبندها این است که دل کندن از آنان برای افرادی که به استفاده از این وسیله عادت کرده اند دشوار می باشد. شناگران ممکن است به این بازوبندها وابسته شوند و شنا کردن بدون این وسیله را برای خود امری ناممکن تلقی کنند. همچنین برای برخی کودکان کنار گذاشتن این وسیله ممکن است تا حدی ترسناک باشد. این امر موجب عدم پیشرفت آن ها در شناگری می شود. در چنین شرایطی، به یک مربی شنای حرفه ای نیاز است تا کودک بتواند با اطمینان خاطر، عزم خود را برای پیشرفت هر چه بیش تر جزم کند.

2 – استفاده از بازوبند شنا ممکن است برای شناگر محدودیت هایی را در حرکت ایجاد کند. از آنجایی که این وسیله روی بازوها نصب می شود، این احتمال وجود دارد که شناگر برای حرکت دادن بازوی خود دچار مشکل شود. این رخداد در کودکانی که جثه کوچک تری دارند بیش تر به چشم می خورد. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی، کم تر کردن باد بازوبندها شاید بتواند تا حدی راه گشا باشد؛ اما مسئله را به طور کامل حل نمی کند.

3 – اغلب بازوبندهای شنا جهت استفاده کودکان طراحی و ساخته شده اند و لذا ممکن است برای بزرگسالان چندان کارآمد نباشند. این بازوبندها به سبب حجم کوچکشان و میزان هوای پایینی که می توانند در خود ذخیره کنند، توانایی شناور نگه داشتن بزرگسالان، علی الخصوص افراد سنگین وزن را ندارند.

عکس انواع بازوبند شنا دخترانه و پسرانه کودکانه

4 – بازوبندهای شنا به سبب جنس بدنه شان در برابر اجسام تیز و اشیاء برنده به شدت آسیب پذیرند. لذا هرگونه برخورد با چنین اجسامی ممکن است منجر به ایجاد سوراخ یا پارگی در محصول شود و آن را غیر قابل استفاده کند. وقوع چنین اتفاقی در حین شنا کردن با این بازوبندها می تواند خطراتی را در پی داشته باشد. ازاین رو لازم است حین استفاده از این بازوبندها به اشیائی که در محیط پیرامونتان قرار دارند توجه کنید. همچنین بهتر است محصول را پس استفاده در محیطی مناسب قرار دهید تا امکان آسیب دیدن آن به حداقل برسد.

نکات مهم هنگام خرید بازوبند شنا

بدیهی است که هنگام تهیه هر محصولی، باید به یک سری نکات توجه نمایید تا خریدی مطمئن تر را تجربه کنید. شاید بتوان گفت مهم ترین نکته ای که باید در حین خریداری بازوبند شنا به آن توجه کنید، برند تولیدکننده محصول و مکانی است که قصد دارید محصول را از آنجا خریداری کنید.

وسایل بادی جنس بدنه حساس تری نسبت به سایر محصولات دارند. در صورتی که شما آنان را از مکانی نامطمئن تهیه کنید یا برند غیر اصل و نامعتبری را برای خرید انتخاب کنید، ممکن است صاحب محصولی بی کیفیت یا غیرقابل استفاده شوید. به جرئت می توان ادعا کرد که بازوبند شنای بادی اینتکس محبوب ترین و در عین حال باکیفیت ترین نوع بازوبند شنا می باشد و شما می توانید با خاطری کاملا آسوده آن را با قیمت و کیفیت مناسبی خریداری نمایید.

نحوه نگهداری از بازوبند شنا

نگهداری از بازوبندهای شنا به سبب کیفیت بالای مواد اولیه شان کار چندان دشواری نیست. برای نگهداری از این محصول و افزایش طول عمر آن تنها لازم است آن را از اشیائی که ممکن است باعث پنچر شدن بازوبند شوند دور نگه دارید. در صورت رعایت این نکته احتمال آسیب دیدن این محصول به حداقل می رسد و کودکان شما می توانند تا مدت ها از بازوبند شنای خود استفاده کنند.

البته همیشه همه چیز مطابق خواست ما پیش نمی رود و شما و کودکانتان حتی اگر تمامی نکاتی که برای نگهداری این محصول لازم است را رعایت کنید، باز هم ممکن است شاهد آسیب دیدگی آن باشید. در صورت وقوع چنین اتفاقی به هیچ عنوان جای نگرانی نیست.

بازوبند شنا محصولی است که پس از آسیب دیدن به سادگی قابل تعمیر است و در صورت تعمیر به حالت اولیه ی خود باز می گردد. نکته دیگری که برای نگهداری بازوبند شنا باید رعایت کنید، خشک کردن آن پس از هر بار استفاده است. جمع آوری این محصول در زمانی که هنوز خیس است ممکن است موجب کپک زدن آن شود. لذا بهتر است محصول را پیش از جمع آوری مدتی بازوبند بادی از جمله وسایل پرکاربرد و جذاب، جهت آموزش شنای کودکان می باشد. این بازوبند وزن کمی دارد و در زمینه یادگیری کودکان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. بسیاری از کودکان ترس از آب دارند و به راحتی شنا یاد نمی گیرند. بازوبند شنا به آن ها کمک می کند که بتوانند تعادل خود را روی آب به خوبی حفظ کنند. جنس بازوبند شنا به گونه ای است که در صورت استفاده درست تا مدت ها می توانید از آن جهت شنای کودک دلبندتان کمک بگیرید. این بازوبند دو کیسه هوا مجزا دارد که بازو در میان آن قرار می گیرد.

در این مقاله قصد داریم درباره صحبت کنیم. بازوبند بادی شنا یکی از وسایل مورد نیاز برای شناور کردن در آب است. این وسیله به شناوری بدن کمک می کند و در عین حال به عضلات بازو و دست کمک می کند تا قدرت و استقامت بیشتری پیدا کنند.

قیمت بازوبند بادی شنا متفاوت است و بسته به کیفیت و برند مورد نظر می تواند متغیر باشد. در بازار، بازوبند های بادی شنا با قیمت های مختلفی از 90000 تا 300000 تومان به فروش می رسند. همچنین، برخی از فروشگاه ها این وسیله را به صورت بسته با سایزهای مختلف عرضه می کنند.
برای شنا بهتر است از فروشگاه های معتبر و با تجربه خرید کنید تا از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار شوید.

همچنین، قبل از خرید بازوبند بادی شنا باید به مواردی مانند جنس، اندازه و کیفیت دقت کنید. با توجه به اینکه بازوبند باید به طور مستمر در تماس با آب باشد، انتخاب بازوبند با جنس مناسب و مقاومت بالا بسیار مهم است.

همچنین، اندازه بازوبند نیز باید به اندازه دست و بازو شما باشد تا بهترین عملکرد را داشته باشد. در نهایت، کیفیت بازوبند بادی شنا نیز بسیار مهم است و باید به دقت بررسی شود تا از طول عمر طولانی و کارایی بالای آن مطمئن شوید.

در کل، بازوبند بادی شنا یکی از وسایل مورد نیاز برای شناوری در آب است و قیمت آن بسته به کیفیت و برند متفاوت است. برای خرید بازوبند بادی شنا بهتر است از فروشگاه های معتبر و با تجربه خرید کنید و به مواردی مانند جنس، اندازه و کیفیت توجه کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

بازوبند بادی کودک در طرح ها و مدل های مختلف ارائه می شود. والدین می توانند با توجه به علاقمندی کودک دلبند خود نوعی از این بازوبند ها را تهیه کنند. چه تفریحی بهتر از شنا می تواند روحیه کودکان را دگرگون کند. کودکان سرشار از هیجان و انرژی هستند. شنا بهترین ورزش برای تخلیه انرژی و شور و هیجانات کودک می باشد. برای این که کودک شما بتواند در شرایط ایمن و دور از خطر شنا کند یکی از بهترین لوازم بازوبند شنا می باشد. شنا کردن نه تنها جنبه شادی و تفریح دارد بلکه یک ورزش مفید برای سلامتی اندام های بدن می باشد. تمرین و آموزش شنا می تواند زمینه های موفقیت کودک در بزرگسالی را فراهم کند. کودکی یکی از دوران مهم زندگی است که می تواند تعیین کننده آینده و سرنوشت کودک باشد.

بازوبند شنا

مراکز عرضه بازوبند شنا

یکی از بهترین مراکز عرضه و می باشد که این محصولات را با کیفیت و قیمت باورنکردنی عرضه می کند. بازوبند شنای اینتکس از جنس پی وی سی و مواد درجه اول می باشد، که در خط تولیدی مجهز و زیر نظر کارشناسان با تجربه تولید شده است. بازوبند بادی به راحتی پر و خالی می شود و شما می توانید میزان پر و خالی بودن آن را تنظیم کنید. درجه پر و خالی بودن بازوبند می تواند میزان شناور بودن شما روی آب را تعیین کنید. اگر چه که بازوبند بادی جزو لوازم اصلی شنا نمی باشد اما جزو لوازم جانبی پرکاربرد است که نقش مهمی دارد.

در معرض نور خورشید قرار دهید تا به خوبی خشک شود.

کیشن خرید آنلاین است، می‌توانید از طریق اپلیکیشن مربوطه قیمت بازوبند بادی را بررسی کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا