عمومیکسب و کار ایرانی برتر

از چه برندی برای هوشمندسازی ساختمان استفاده کنیم؟

بنابراین با توجه به تنوع بالای برند های موجود در بازار ایران و کاربرد گسترده آن ها در هوشمند سازی ساختمان و سیستم صوتی هوشمند ، به اطلاعات کافی در زمان خرید نیاز است. چرا که داشتن اطلاعات دقیق راجع به عملکرد و قابلیت مورد نیاز در هوشمند سازی ساختمان ، بسیار در انتخاب بهترین برند هوشمند سازی ساختمان ، تأثیرگذار است.

برند های هوشمند سازی ساختمان

برند های هوشمند سازی ساختمان بر اساس عوامل مختلفی چون کشور سازنده ، پروتکل ارتباطی و تجهیزات تحت پوشش، از هم تفکیک می شوند. با این حال شرکت عمران مدرن برای تشخیص بهترین برند هوشمند سازی ساختمان از میان شرکت های معتبر هوشمند سازی ، بر اساس تجربه مصرف کنندگان و فروشندگان، آماده ارائه مشاوره رایگان در این زمینه است. در ادامه بهترین برند هوشمند سازی ساختمان از دیدگاه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

بهترین برند هوشمند سازی ساختمان بر اساس پروتکل

بهترین برند هوشمند سازی ساختمان KNX

بهترین برند هوشمند سازی ساختمان بیسیم

برندSwitch4 و G4 در مقایسه با سایر بهترین برند های هوشمند سازی ساختمان ، قیمت بالاتری دارند که دلیل آن را می توان در تنوع زیاد محصولات برکر و کیفیت بالای محصولات G4 دانست. در این بین برند Sonoff و Geeklink نیز به دلیل قیمت مناسب تجهیزات و همچنین دسترسی راحت ، بسیار در ایران مورد توجه قرار گرفته اند. با این حال برندOrvibo یکی از بهترین برند های هوشمند سازی ساختمان به صورت بیسیم می باشد. چرا که نه تنها از نظر کیفیت بلکه از نظر تنوع تجهیزات هوشمند سازی خانه و قیمت هوشمند سازی نیز بسیار انتخاب مناسبی است.

برند های هوشمند سازی ساختمان در ایران

در حال حاضر برند های مختلفی در زمینه تولید تجهیزات هوشمند سازی در ایران فعالیت می کنند. هر یک از این برند ها تاکنون توانسته اند به تکنولوژی های روز جهانی به نحوی دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که مشابه برند های وارداتی ، تجهیزات هوشمند سازی ساختمان ایرانی نیز با پروتکل های ارتباطی متفاوتی کار می کنند که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد.

برند ایرانی هوشمند سازی ساختمان KNX

تولید تجهیزات هوشمند سازی KNX در ایران توسط برند های محدودی انجام می شود. برند HBB یکی از بهترین برند های هوشمند سازی ساختمان است که در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته است. با خرید تجهیزات مربوط به این برند امکان هماهنگی تجهیزات خانه هوشمند ایرانی KNX با برند های مطرح وارداتی فراهم می شود. برند زوریل نمونه دیگری از خانه هوشمند ساخت ایران است که با پروتکل KNX قابل کنترل می باشد. استعلام قیمت تجهیزات مربوط به این برند ها با توجه به به روز رسانی دائمی تکنولوژی آن ها به صورت لحظه ای می باشد.

منبع: آنیپکو

 

دکمه بازگشت به بالا