⭐بهترین رنگ مو برای عروس های ایرانی

?نکات مهم در انتخاب رنگ مو عروس

انتخاب مناسب در  رنگ مو برای عروس از  اهمیت زيادي برخوردار است و بنابراین اگر بدرستی انتخاب نشود ممکن است عروس را خسته، رنگ پریده و یا حتی بیش از سنش نشان دهد.پس انتخاب درست رنگ مو عروس نه تنها باعث زیبایی بیشتر وی در شب عروسی اش می شود بلکه باعث می شود پس از گذشت چند سال البوم عکس خویش را ورق بزند و از دیدن آن لذت ببرد.

یکی از رنگ مو ایرانی که این روز ها با رنگ های خارجی رقابت میکند رنگ مو لی لی نایت می باشد که دارای رنگ های متنوع با کیفیت و درخشندگی عالی میباشد که یکی از بهترین انتخاب ها برای رنگ مو عروس است که برای خرید میتوانید از سایت عطر ناب دیدن کنید و خرید عالی داشته باشید.

?زمان رنگ کردن مو قبل از عروسی

رنگ کردن مو بهتر است چند روز تا یک هفته قبل از عروسی انجام شود چون رنگ مو بعد از چند بار شستشو زیبایی خود را نشان میدهد.عروس ها می توانند بجز رنگ کردن کامل مو از روش هایی هایلایت و بالیاژ نیز استفاده کنند ولی این روش ها باید توسط متخصص رنگ انجام میشود .

یکی دیگر از بهترین رنگ مو برای عروس های ایرانی میتواند رنگ مو پرستیژ میباشد که دارای تنوع زیاد میباشد و قیمت آن نسبت به رنگهای خارجی خیلی مناسب و کمتر است ولی از لحاظ کیفیت با انواع خارجی برابری میکند عروس ها برای خرید رنگ مو ارزان میتوانند از سایت عطر ناب از رنگ های ایرانی پرستیژ و لی لی نایت انتخاب و خرید کنند و موهای خود را با کمترین هزینه زیبا کنند.

? زیباترین رنگ مو عروس، تیره یا روشن؟

بسیاری از خانم ها رنگ موی طبیعی خودشان را دوست دارند و به رنگ موهایشان در شب عروسی دست نمی زنند. ولی خيلي از دختر خانم ها هم دوست دارند در عروسیشان تغيير و تحول زيادي در چهره شان انجام دهند تا زیباتر و جذاب تر شوند و رنگ مو در ایجاد این تغيير بسیار مؤثر است. اما نباید بخاطر ایجاد تغيير،بدون آگاهی  رنگ هایی را انتخاب کرد که تناسبی با پوست نداشته باشدویا از لحاظ کیفیت پایین باشد و مو ها را بسوزاند و آسیب رساند و زیبایی موی طبیعی را هم از بین ببرد .

رنگ مو تیره سن را کمتر نشان می دهد به خصوص رنگ مشکی و البته پوست هم روشن تر بنظر می رسد. برعکس، رنگ مو روشن بالا رفتن سن عروس را بیشتر نشان می دهد یکی از دلایل انتخاب رنگ موی تیره این است که رنگ تیره  با چشم و ابروی عروس های ایرانی همخوانی بیشتری دارد، پس بهتر است به سراغ آن ها بروید.

 از دیگر  خصوصیت های مهم انتخاب رنگ موی تیره تضادی است که با لباس سفید عروس دارد. به هر حال چنانچه شما بطور طبیعی موهایتان روشن است یا قبلاً آنرا رنگ کرده اید ، نیاز به تیره کردن موها نیست.

 مورد دیگر اینکه رنگ های فانتری گزینه های مناسبی برای عروس ها نیستند، برای اینکه ظاهر غیر طبیعی دارند. به عنوان مثال رنگ موی سبز یا آبی تناسبی با آرایش عروس ندارند. زیباترین رنگ مو عروس با در نظر داشتن چند عامل دست یافتنی می شود.

و در پایان پیشنهاد میکنم برای نتیجه بهتر به سایت عطر ناب که آدرس آن در پایین صفحه آمده است سر بزنید و خرید ارزان و با کیفیت رنگ مو را با رنگ های با کیفیت با برند های پرستیژ و لی لی نایت تجربه ی زیبایی برای بهترین روز زندگی بهترین رنگ مو عروس را داشته باشید…

منبع : عطر ناب | atrnab.ir

دکمه بازگشت به بالا