ورزش و تندرستی

CAS و ابهام در پرونده پادوانی

اگرچه دادگاه CAS تاریخ صدور رای در پرونده آندره آ استراماچونی را اعلام کرد، اما تاریخ صدور رای نهایی در پرونده پادوانی هنوز مفقود است.

به گزارش ترندونی، پرونده شکایت لئوناردو پادوانی از باشگاه استقلال به یکی از طولانی ترین شکایت ها از استقلالی ها تبدیل شده است. این بازیکن در فصل 97-96 در دیدار مقابل فولاد خوزستان به مصاف یک بازیکن استقلال رفت و از ناحیه گردن دچار مصدومیت شدید و دررفتگی مهره شد و نتوانست فوتبال بازی کند.

استقلال 100 هزار دلار به پادوانی بدهکار بود اما این بازیکن از این مبلغ ناراضی بود و با درخواست 9 میلیون دلار به دادگاه حکمیت ورزشی (CAS) مراجعه کرد. خسارات دلاری بر اساس اطلاعات موجود، استدلال پادوانی برای خسارت 9 میلیون دلاری، خطای پزشکی باشگاه استقلال است.

تاکنون CAS مدارک دو طرف پرونده را بررسی کرده و در پایان سال گذشته دیداری بین استقلال و پادوانی برگزار شد که در آن دو طرف نظرات خود را اعلام کردند.

پرونده پادوانی و شکایت از باشگاه استقلال قرار بود امسال به نتیجه برسد اما نکته شگفت انگیز سکوت و ابهام CAS در اعلام رای نهایی پرونده پادوانی است. دادگاه اخیرا زمان جدیدی را برای اعلام پرونده استراماچونی به باشگاه استقلال اعلام کرد اما برای تعیین وضعیت پادوانی محدودیت زمانی تعیین نکرد.

پادوانی در گفت و گوی خود درباره شکایت از باشگاه استقلال تاکید کرد که قطعا پیروز این پرونده خواهد بود. باشگاه استقلال CAS پرونده لئوناردو پادوانی و آندره آ استراماچونی را روی میز خود دارد و مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این پرونده ها خواهد بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا