گن ساعت شنی اصلی

گن ساعت شنی اصطلاحا به شکم بند های لاغری که فرم ساعت شنی به شکم و پهلوی شما می دهند گفته می شود. این گن ها در حالت های مختلف کمری و تاپ گنی ساعت شنی موجود هستند و با چند ردیف قزن باز و بسته می شوند و فنر های فلزی داخل آنها برای ایستایی و فرم دهی بهتر تعبیه شده است.گن های ساعت شنی در مدل ها و جنس های مختلف عرضه می شوند که در این صفحه شما را برای انتخاب مناسب ترین مدل راهنمایی می کنیم.

گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصلی در کشور کلمبیا تولید می شود و ویژگی های خاصی دارد که آن را از گن های ساعت شنی دیگر متمایز می کند.گن های ساعت شنی کلمبیایی طراحی خیلی خاص و بهینه ای دارند که موقع پوشیدن فرم ساعت شنی خیلی بی نظیری به بدن شما می دهند و شکم و پهلوی شما را کاملا طبیعی جمع می کنند.تاثیر دایمی گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فرم دهی بدن بسیار بالا است و اینطور نیست که فقط به محض پوشیدن بدن شما را فرم بدهند.

البته تاثیر دایمی برخی گن های ساعت شنی کلمبیایی طبی مثل فاجات به خاطر داشتن پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس VivelTex بسیار بالاتر است.به طور کلی گن های ساعت شنی اصلی کیفیت و راحتی خیلی بالایی دارند و کاملا ضد حساسیت بوده و دوام و ماندگاری خیلی بالایی هم دارند و به مرور زمان و با استفاده مستمر دچار افت کیفیت نمی شوند.

Original hourglass gun

تفاوت گن ساعت شنی اصلی و تقلبی

  • متاسفانه گن ساعت شنی تقلبی در بازار بسیار زیاد شده است.
  • در خرید گن یکسره به یک سری نقاط توجه کنید که در ویدیوی زیر برای شما توضیح داده ایم.
  • در ویدیوی زیر 5 ویژگی گن ساعت شنی اصلی رو توضیح دادیم.
  • گن های ساعت شنی لاتکس باید این ویژگی ها را داشته باشند.
  • از جنس لاتکس اصلی باشد و محکم و بادوام باشد.

جنس لاتکس اصلی وزن نسبتا سنگینی دارد و معمولا بین 500 تا 1 کیلو (بسته به مدل کمری یا تاپی بودن و سایز گن و تعداد فنر و قزن) وزن دارد و سبک نیست.

قزن های بسیار محکم در جلوی گن ساعت شنی برای تنظیم سایز استفاده می شود که با فشار زیاد دچار شکستگی و خم شدن نمی شود و از جای خود در نمی رود.قزن های فلزی قابل انعطاف داخل گن استفاده شده که اگر کامل گن را تا کنید هم باید به حالت اولیه برگردد و خم نشود و نشکند.یک لایه داخلی پنبه مانند داخل گن استفاده شده برای ضد حساسیت شدن گن ساعت شنی و جذب عرق و نرمی و راحتی بیشتر کار.قد گن ساعت شنی اصلی معمولا 30-32 سانت است و برعکس مدل های تقلبی کوتاه مشکل بیرون زدن چربی های اضافی از بالا و پایین گن را ندارد.

در سری های جدید گن ساعت شنی آنچری و لیدی کلمبیای اصلی برند گن به صورت برجسته دور تا دور گن حک می شود.گن ساعت شنی اصلی بسته بندی بسیار شکیلی داد و به هیچ عنوان بدون بسته بندی عرضه نمی شود.آنچری معروف ترین برند گن ساعت شنی در سطح جهان است.البته به خاطر همین معروفیت هم متنوع ترین گن های ساعت شنی فیک بازار مربوط به این برند است که خیلی باید مراقب باشید جنس اصلی تهیه کنید.

گن ساعت شنی آنچری اصلی فرم خیلی ایده آلی به بدن شما می دهد و در مهمانی ها و مجالس می توانید از این برند بسیار محبوب گن ساعت شنی استفاده کنید و با اندام زیبای خود در مراسم ها بدرخشید.البته گن ساعت شنی فقط برای مهمانی ها نیست و تاثیر درمانی خیلی خوبی هم دارد و با استفاده مستمر از گن های آنچری می توانید فرم اندام خود را بهتر کنید و از چربی های اضافی در ناحیه شکم و پهلوی خود را از بین ببرید.

محبوبیت برند آنچری به خاطر فرم ایده آل به شکم پهلو و همچنین تنوع مدل های آن و البته قیمت مناسبش است که بنا به نیاز و سلیقه خود می توانید از آنها استفاده کنید.اگر به دنبال تهیه گن ساعت شنی راحت و ضد حساسیت و بهینه برای راحت شدن از شر چربی های شکم و پهلو و پشت خودتان هستید برند آنچری را حتما در نظر داشته باشید.

نکته:برای مشاهده تصاویر گن سرهمی لاغری میتوانید به صفحه اینترنتی ما مراجعه کنید.

بهترین مارک گن ساعت شنی

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم مارک آنچری یکی از بهترین مارک های گن ساعت شنی است.اما اینکه آیا آنچری از هر نظر بهترین است یا خیر؟ جواب خیر است!درست است که آنچری راحتی خیلی بالایی دارد ولی یک سری ویژگی های خاص در گن های ساعت شنی طبی مثل وجود دارد که باعت می شود بگوییم فاجات بهترین مارک گن ساعت شنی است.

گن های ساعت شنی طبی مثل فاجات کلمبیایی و ووئه اسپانیایی پارچه های هوشمند طبی با خاصیت ویول تکس دارند . به این معنی که در پارچه های هوشمند این گن ها میکروکپسول هایی وجود دارد که داخل آنها ریزمغزی هایی مثل کاسماکول و جینکوبیلونیبا و جلبک دریایی و گروه ویتامین ها قرار دارد که در حالت بسته این کپسول ها بسته هستند و وقتی شما گن را تنتان می کنید و دما و PH گن تغییر می کنید این میکروکپسول ها باز شده و ریزمغذی ها را آزاد می کنند و جذب پوست شما می شود!

این ویژگی در گن های آنچری وجود ندارد. به همین خاطر است که می گوییم گن های ساعت شنی طبی بهتر هستند.علاوه بر ریز مغذی هایی که اشاره شد گن های ساعت شنی طبی فشار کنترل شده و هوشمند و خاصیت ارتجاعی خیلی خاص و بی نظیری هم دارند که باعث می شود در عین حال که گن به خوبی شکم و پهلوی شما را جمع می کنند اصلا احساس اذیت شدن به شما دست ندهد و راحتی خیلی بالایی تجربه بکنید.

به خاطر این ویژگی هایی که گفتیم قطعا بهترین مارک گن ساعت شنی برند فاجات کلمبیایی است که بازخورد خیلی خوبی هم از طرف استفاده کنندگان آن داشته است.البته فاجات علاوه بر گن ساعت شنی تاپی و کمری گن های سرهمی و بازو و سینه و … هم دارد که در همین سایت  می توانید مشاهده کنید. توصیه می کنیم به هم یک سر بزنید بد نیست!

گن ساعت شنی خوبه؟

خیلی ها در خرید گن ساعت شنی مردد می شوند و نگرانی هایی دارند. نگرانی از لول شدن و جمع شدن گن حین استفاده! یا در رفتن فنر ها و قزن ها. و مشخص شدن گن از زیر لباس. یا مثلا ایجاد حساسیت و حتی مشکلات گوارشی و چسبندگی روده از نگرانی های افرادی است که قصد تهیه گن لاغری ساعت شنی را دارند.توجه داشته باشید که اگر جنس اورجینال گن ساعت شنی را تهیه کنید ابدا هیچ یک از این مشکلات را نخواهید داشت.

در گن های ساعت شنی فیک ایجاد حساسیت بسیار شایع است. یا حتی مشکل شکستن و بیرون زدن فنر ها و پوست پوست شدن یا پارگی گن بعد از مدتی استفاده. یا حتی شکستن و خم شدن غزن ها هم همینطور.وقتی از جنس اصلی شکم بند های ساعت شنی استفاده کنید همه این نگرانی ها بی مورد است و مدت زمان خیلی زیاد بدون به وجود آمدن مشکل می توانید از این گن ها استفاده کنید.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر صرفا برای زیر لباس و مهمانی می خواهید گن ساعت شنی تهیه کنید استفاده از مدل های غیر طبی مثل آنچری و آنمیشل و لیدی کلمبیا کار شما را راه می اندازد.ولی اگر تاثیر دایمی و راحتی خیلی بالا مد نظرتان است گن های ساعت شنی طبی را بیشتر توصیه می کنیم.البته به این معنی نیست که گن های غیر طبی لاتکس تاثیر دایمی نداشته باشند. اتفاقا تاثیر خوبی هم دارند ولی تاثیر دایمی گن های طبی و همچنی راحتی آنها به مراتب بیشتر است.

گن ساعت شنی تاپی بهتر است یا کمری؟

کاملا بستگی به فرم بدن شما و نوع لباسی که از زیر آن می خواهید گن استفاده کنید دارد.اگر چربی  در ناحیه پشت و بالای خط سوتین و کتف داشته باشید حتما باید از مدل تاپی گن ساعت شنی استفاده کنید.اگر چربی پشت داشته باشید بخواهید از مدل کمری استفاده کنید چربی های اضافی از بالای گن بیرون زده و حالت پله و دو تکه پیدا می کنند که حالت جالبی ندارد و از زیر لباس هم خیلی بد دیده می شود.

البته توجه داشته باشید که مدل های تاپی روی شانه بند دارند و نوع لباستان را هم باید در نظر بگیرید. لباس مجلسی که قسمت بالای آن خیلی باز باشد و روی شانه و پشت دید داشته باشد ممکن است نتوانید از زیر آن مدل تاپی استفاده کنید.اگر چربی پشت نداشته باشید و مشکل شما صرفا شکم و پهلو و زیر شکم باشد می توانید از مدل کمری گن ساعت شنی هم استفاده کنید.

قیمت گن ساعت شنی اصل کلمبیا

گن ساعت شنی اصل کلمبیا در فروشگاه ما با قیمت مقطوع و با کیفیت اصلی به فروش می رسد.

گن ساعت شنی

گن ساعت شنی ،گن لاغری و نوعی لباس است که هدف اصلی برای استفاده از آن فشرده سازی و پوشاندن چربی های بدن میباشد. استفاده از انواع گن باعث فشرده سازی چربی های آن بخش شده و باعث میشود که تا چند سانتی متر از حجم بدن کمتر شود.استفاده از لاغری باعث میشود انحنای کمر باریک تر نشان داده شود و همین امر اعتماد به نفس و زیبایی رو چند برابر میکند.همچنین استفاده از انواع محصولات گن ساعت شنی لاغری به منظور رژیم های لاغری و ورزشی امری متداول است.

گن های ساعت شنی لاغری گزینه ای مقرون به صرفه و همچنین فوری برای کاهش سایز و کاهش وزن بوده و همچنین غیر قابل مشاهده از زیر لباس است.از انواع گن ساعت شنی لاغری میتوان به گن ساعت شنی تاپی ، گن ساعت شنی شکمی اشاره کرد.گن ساعت شنی لاغری برای افرادی که چند هفته از عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک یا لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی آنها گذشته و رخم هایشان خوب شده و می خواهند بدنشان خوب فرم بگیرد بسیار مفید است.

این گن لاغری همچنین برای مادرانی که به تازگی زایمان کرده اند و افتادگی و شل شدگی شکم دارند و میخواهد این مشکل را سریع تر حل کنند خیلی عالی است.همچنین برای ورزشکارانی که از مشکل چربی ناحیه شکم رنج می برند و دنبال راه حلی سریع و آسان برای از بین بردن چربی های اضافی دور شکم هستند ، گن ساعت شنی بسیار مناسب می باشد.برای افراد عادی که در طی فرایند های روزانه و سرکار و … میخواهند سایز کم کنند هم این گن به شدت توصیه می شود.

انواع گن ساعت شنی ( گن شنی اصل )

گن ساعت شنی دارای انواع مختلفی در بازار می باشد. گن های دارای ۳ یا ۶ قزن بسیار محکم در جلو گن و در دو مدل و یا می باشد. گن ساعت شنی ۹ فنره دارای لاتکس داخلی به همراه ۹ فنر می باشد که باعث ایجاد گرمای شدید در ناحیه شکم و پهلو می شود.در مقابل گن ساعت شنی ۲۵ فنره دارای دورویه لاتکس هم در لایه زیرین و هم در لایه بیرونی آن قرار داد و باعث ایجاد گرمای بسیار شدید تر نسبت به گن ساعت شنی ۹ فنره در ناحیه می گردد.

دکمه بازگشت به بالا