استان ها

گشایش رویداد صدرا در شمال‌غرب کشور با هدف ایجاد هزار فرصت شغلی

در گفت‌وگو با آنا عنوان شد؛

گشایش رویداد صدرا در شمال‌غرب کشور با هدف ایجاد هزار فرصت شغلی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری نخستین رویداد صدرا (صنعت، دانشگاه، راه اشتغال) در شمالغرب کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه از ۲۳ تا ۲۵ بهمن جاری خبر داد.

محمدرضا ولیلو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از برگزاری نخستین رویداد صدرا (صنعت، دانشگاه، راه اشتغال) در شمالغرب کشور به میزبانی ارومیه خبر داد و اظهار کرد:  طرح پویش اشتغال همزمان با تحصیل از ابتدای امسال در این دانشگاه آغاز شد و تاکنون هزار نفر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه و ۶۵۰ دانشجو نیز در واحد‌ها و مراکز استان در قالب این طرح در کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی مشغول به فعالیت شده اند.

هدفگذاری برای ایجاد هزار فرصت شغلی

وی ادامه داد: با برگزاری رویداد صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه با حضور ۴۰ شرکت مادر تخصصی و بنگاه اقتصادی آذربایجان‌غربی به دنبال ایجاد هزار فرصت شغلی دیگر نیز هستیم.

ولیلو با تاکید بر اینکه برگزاری رویداد صدرا در راستای رسالت اجتماعی دانشگاه و کمک به حل مشکل اشتغال جوانان به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌های خانواده‌هاست، افزود: شرکت‌ها و صنایع متنوعی با زمینه فعالیت‌های مختلف از جمله کارخانجات تولیدی، مواد غذایی، موسسات آموزشی، درمانی و. در این رویداد حضور خواهند داشت. 

گشایش نخستین رویداد صدرا در شمال‌غرب کشور
وی با اشاره به اینکه این رویداد با توجه به راهبرد‌های کلان دانشگاه و اهداف مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه فعالیت‌های فناورانه با رویکرد کارآفرینی در زیست بوم‌های محلی و منطقه‌ای و همچنین منویات مقام معظم رهبری برگزار میشود افزود: توسعه اشتغال، ارتقای آمادگی به کار دانشجویان، افزایش مهارت حرفه‌ای و ایجاد ارتباط و پیوند نظام‌مند میان دانشگاه، صنعت و جامعه از اهداف برگزاری این رویداد است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: بازدید از نمایشگاه رویداد صدرا برای عموم مردم آزاد است و آیین افتتاحیه نیز ساعت ۱۴ امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ در مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری رویداد صدرا برای تمام واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی برنامه ریزی شده عنوان کرد: نخستین رویداد صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار و امیدواریم تا پایان سال در سایر واحد‌های استان نیز برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا