حوادث و رویدادها

گردنه چری مه‌آلود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارش برف هم اکنون کولاک شدید گردنه چری کوهرنگ را فراگرفته و به دلیل مه سنگین و دید کم تردد نیز به سختی انجام می‌شود.

گردنه چری مه‌آلود است

آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری، روح الله غلامی اظهار کرد: هرچند گردنه چری کوهرنگ در زمان حاضر باز است اما با توجه به مه، کولاک شدید و لغزندگی جاده تردد از این گردنه فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی افزود: هم اکنون با تلاش نیروهای راهداری تمام محورهای ارتباطی استان باز و ترافیک عادی و روان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از تمام رانندگان درخواست کرد: برای تردد از محورهای ارتباطی استان تجهیزات مورد نیاز مانند زنجیر چرخ، سوخت کافی، خوراک و لباس گرم همراه داشته باشند و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

غلامی یادآور شد: هم‌اکنون تمام ۴۵۰ نفر نیروی انسانی زیرمجموعه اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با ۳۰۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک، نیمه‌سنگین و سنگین در ۴۲ راهدارخانه استان‌ مستقر و مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

غلامی گفت: همچنین برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها، سامانه ۱۴۱ در خدمت رانندگان و مسافران است.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا