استان ها

کسب 5 مقام کشوری توسط دانشجویان خراسان رضوی در مسابقات قرآن و عترت

حجت الاسلام سید مهدی طاهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، با اعلام این خبر گفت: پنج نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، سبزوار و قوچان موفق به کسب مقام اول و دوم در رشته های مختلف بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن شدند. یک رقابت، دادن.

وی بیان کرد: بر اساس نتایج این مسابقه مبین محمد رجبی از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در مسابقات نویسندگی نهج البلاغه مقام اول را کسب کرد. سید محمد آریایی فرد از واحد مشهد در رشته نماز مقام اول کشوری را به خود اختصاص داد و رسول فرهنگ واحد مشهد با حفظ 20 جزء قرآن کریم موفق به کسب مقام دوم کشوری شد.

طاهری افزود: مهدی صحرایی از واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در رشته شعر و امیرعباس اسمی زاده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوچان در جشنواره هنر و ادبیات در این دوره از مسابقات مقام اول کشوری را کسب کردند. از نظر کاربرد رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: در این دوره از مسابقات محمد علیزاده کارمند دانشگاه آزاد اسلامی مشهد موفق به کسب مقام اول در رشته پژوهشی شد. بخش پرسنل.

وی اعلام کرد: مبین محمد رجبی علاوه بر کسب رتبه در این دوره از مسابقات، به مسابقات کشوری دانشگاه های کشور نیز راه یافت که در نهج البلاغه نیز مقام دوم را کسب کرد.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا