فرهنگ و هنر

واکاوی احیای برجام – ترندونی

مطبوعات ایران امروز در مورد مذاکرات احیای مجدد شورای امنیت سازمان ملل و دلایل لغو تحریم های ایالات متحده بحث می کنند.

به گزارش ترندونی ، برنامه ایران امروز این هفته به دلایل لغو نشدن همه تحریم ها با توجه به مذاکرات اخیر ایران و 1 + 5 در وین برای احیای مجدد شورای امنیت سازمان ملل و ارزیابی ابعاد مختلف این گفتگوها پرداخته است. و این سال را مطرح می کند. تحریم های باریام چیست و آیا آنها برداشته شده یا به حالت تعلیق درآمده اند؟

کیومرث یزدان پناه ، تحلیلگر سیاسی ، مجتبی ذوالنوری رئیس و محمود احمدی بیگاش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مهمان این هفته برنامه Iran Today هستند و لیلا فرامرزی مجری این برنامه می پرسد که چرا ایران می خواهد جدایی ترامپ را دنبال کند. در صورت بازگشت دولت آمریكا به برجام ، آیا ایالت های آمریكا می توانند دوباره تحریم ها را علیه ایران اعمال كنند؟ چرا ایران می خواهد تحریم های افراد را لغو کند؟ برجام گفت: آیا ایران باید سانتریفیوژهای جدید خود را از بین ببرد؟ و آمریکایی های برجام چه چیز دیگری می خواستند؟
فیلم ایران امروز به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی ، سه شنبه ساعت 00:00 از تلویزیون پرس پخش می شود. به وقت تهران و چهارشنبه ساعت 05:00 ، 12:00 و 16:00 ، پنجشنبه ساعت 07:00 پخش می شود و ساعت 19:00 و جمعه ساعت 16:00 پخش می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا