استان ها

نمایش ایران مقابل فلسطین امیدوارکننده بود

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ترندونی، در خصوص دیدار ایران برابر فلسطین و پیروزی پرگل شاگردان ناصر ابراهیمی اظهار داشت: اگرچه فلسطین تیم درجه سوم آسیا محسوب می‌شود، اما نمایش ایران در این دیدار خیلی خوب بود و  نتیجه نهایی این بازی نشان از توان بالای ملی پوشان ما داشت.

وی در مورد شرایط این بازی تاکیدکرد: شروع خوب و غافلگیر کننده ایران و گل زودهنگامی که در این بازی برای ایران به ثمر رسید،  باعث شد شیرازه فلسطین  در این دیدار از هم پاشیده شود و همین مساله به ما کمک کرد پیروزی خوب و پرگلی را به دست آوریم. این در حالی بود که حریف با چاشنی خشونت سعی داشت مقابل ایران کار خود را راحت‌تر کند، اما در نهایت برتری قاطع ما به فلسطین دیکته شد.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در سال‌های دور در مورد چهره شاخص تیم ملی در این بازی تصریح کرد: بچه‌ها همه خوب و در یک سطح بودند و نباید به دنبال بهترین بازیکن زمین بود، ولی به نظر من سامان قدوس در این بازی عملکرد فوق العاده‌ای داشت و در مرکز زمین به خوبی نقش بازیساز را ایفا کرد و در تغذیه دیگر مهره‌های تیم بسیار موثر و خوب بود.

ابراهیمی با تاکید بر این که تیم ملی مقابل فلسطین با استارت خوب و پرقدرتی کار خود را آغاز کرد، در مورد پیش بینی اش از آینده تیم امیر قلعه نویی گفت: به نظرم با نمایش خوب ایران در بازی اول باید منتظر حضور تیم ملی ایران در جمع ۴ تیم برتر جام ملت‌های ۲۰۲۳ قطر باشیم.

گفت‌وگو از سمیه قدیری

 انتهای پیام/ 

دکمه بازگشت به بالا