عمومی

مخبری که شبیه احمدی نژاد است!

معاون اول رئیس جمهوری ایران؛ سلام مصاحبه دیشب مهدی طارمی با عادل فردوسی پور را احتمالاً دیده اید. مهدی در بخشی از این گفتگو گفت: قبل از اردوی قطر، پسر آقای مخبر به اردو آمد و به من گفت که با آقای مخبر ملاقات کنم، چون بعد از بازی با عراق به بچه ها قول داده بود که گواهینامه ماشین بگیرند. در رختکن.”

با وعده های توخالی برگرد. همه چیز در رختکن رخ داد و به گفته طارمی ظاهراً قول ها داده شده است. در واقع مهدی درباره پسر آقا مخبر هم صحبت کرد. آقای مخبر به جز پسر معاون اول رئیس جمهور آیا پسر سمت دیگری دارد که به اردوی تیم ملی برود؟

آقای معاون اول رئیس جمهور، چند سال پیش محمود احمدی نژاد همان کاری را کرد که شما قول داده بودید. در آن زمان مردم وضعیت اقتصادی بهتری داشتند، البته انتقاد هم مثل همیشه بود، چرا باید چنین رانت هایی به تعدادی داده شود؟ اما حالا چطور؟

مردم استخوان مرغ می خورند تا طعم آن را بچشند، خیلی ها منتظر پرداخت یارانه هستند و خیلی ها هم نمی دانند گوشت چیست چه برسد به قدرت خرید! الان و در این شرایط که مملکت از هر طرف در رنج است، تحریم ها کمر ملت را شکسته و نان کارت شده است! این وعده ها و رویاها چه مشکلاتی را حل می کند؟

گونی کدام خلیفه در آن زمان به شهروندان حواله خودرو می دهد؟ اصلا چرا باید این اتفاق بیفتد؟ در این شرایط حتی اندیشیدن در آن جایز نیست و عهد و سرانجام وفای آن چطور؟ آهسته آقای معاون اول اینها خیلی درد می کشند و با سیلی که می زنند سرخ می شوند.

256 256

دکمه بازگشت به بالا