ورزش و تندرستی

قول های رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد نقل و انتقالات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجید صدری پس از “قهرمانی پرسپولیس در بیستمین فصل لیگ برتر” گفت: ما قهرمانی را به همه هواداران تقدیم می کنیم. در ابتدای فصل ما قول دادیم و گفتیم که قهرمان خواهیم شد ، خدا را شکر به این وعده عمل کردیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد که اسپانسر استقلال واقعاً با 8 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرد: آیا مشکلی وجود دارد؟ چرا تصویب نمی شود؟ بله ، کمک کرد.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره برنامه این باشگاه برای حفظ بازیکنان تاکید کرد: ما از هر نظر به بازیکنان خدمت می کنیم. امیدوارم فصل آینده شاهد قهرمانی باشیم.

وی در مورد برنامه های پرسپولیس برای پرداخت دستمزد گابریل کالدرون گفت: در پرونده بدیمیر به رسانه ها نیز قول دادیم که پنجره بسته نمی شود. این امر مطمئناً در مورد کالدرون اتفاق می افتد.

صدری در مورد شایعات مربوط به کمک جهرمی به آذربایجانی ها به پرسپولیس گفت: بسیار خوب است که بررسی کنیم آیا آقای آذری جهرمی به تیم مقابل ما کمک کرد یا خیر. آقای جهرمی مسئول خودش است. درست است که او به عنوان یک هوادار توییت می کند ، اما من به عنوان وزیر می دانم که به همه تیم ها کمک کرد. او هر کاری که بتواند انجام می دهد و رنگارنگ عمل نمی کند.

دکمه بازگشت به بالا