حوادث و رویدادها

فرزندکشی برای صحنه‌سازی در اردبیل

آفتاب‌‌نیوز :

در پی دریافت گزارش قتل دختر خردسالی در یکی از محلات حاشیه شهر اردبیل، تعقیب متهمین احتمالی در دستور کار ویژه دادستانی این شهر قرار گرفت و بلافاصله با تعیین بازپرس ویژه جنایی و ورود کارآگاهان، تحقیقات اولیه شروع شد.

افرادی را که قبلاً با آن‌ها  سابقه نزاع و درگیری مسلحانه داشته‌اند، به عنوان قاتل فرزند خود معرفی کرده و با تشریح چگونگی واقعه تلخ، خواستار دستگیری و مجازات مرتکبین شدند.

در ادامه با تلاش‌های شبانه‌روزی بازپرس ویژه جنایی دادسرای اردبیل و بررسی تخصصی ابعاد فنی و پیچیده پرونده و اقدامات و دستورات دادستان و پیگیری‌های معاونت حقوق عامه دادستانی اردبیل در نهایت پدر مقتول در نتیجه کلیه تحقیقات و استعلامات فنی و بازجویی‌های تخصصی، لب به اعتراف گشود و از قتل فرزند خویش خبر داد.

 وی انگیزه خود را صحن‌ سازی برای متهم کردن شاکیان پرونده نزاع قبلی خود در جهت رهایی از مجازات و پرداخت دیه عنوان داشت و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

 پرونده با ختم تحقیقات در کوتاه‌ترین زمان و با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان اردبیل ارسال شد.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا