عدم ارتباط با دستگاه‌های جانبی تلویزیون ال جی

تلویزیون های هوشمند ال جی یکی از تلویزیون های بسیار محبوب نه تنها در ایران بله در جهان هستند که افراد تمایل دارند یکی از آن ها را در خانه خود داشته باشند. این تلویزیون ها با ویژگی ها و کیفیت های متعددی عرضه می شوند که استفاده از آن ها را قابل اعتماد و آسان می کند. به طور کلی، این محصول خوش ساخت با ویژگی های عالی و طول عمر بالا یکی از تلویزیون های پرطرفدار بازار است اما با این حال باید توجه داشته باشید که این تلویزیون ها نیز ممکن است گاهی اوقات با مشکلات غیرمنتظره ای رو به رو شوند. در این مقاله به رایج ترین مشکلات تلویزیون هوشمند ال جی پرداخته ایم و سعی داریم تا با ذکر مراحل ساده به شما آموزش دهیم چگونه این مشکلات را برطرف کنید.

  1.  تلویزیون روشن نمی شود

اگر تلویزیون هوشمند ال جی شما روشن نمی شود باید مراحل زیر را طی کنید: •    ابتدا مطمئن شوید که سوکت کابل برق به درستی به تلویزیون متصل شده است. •    گاهی اوقات حتی ممکن است تلویزیون شما به طور کامل به برق وصل نباشد و برقی نیز در دستگاه جریان پیدا نکند. •    مطمئن شوید که پریز برق سالم است و برق مناسبی وارد دستگاه می شود. می توانید با اتصال یک وسیله برقی دیگر به همان پریز تلویزیون، از این موضوع مطمئن شوید. •    در مرحله بعد بررسی کنید که آیا سیم تلویزیون به خوبی کار می کند یا زدگی و قطعی دارد. هرگونه بریدگی و آسیب روی سیم را اصلاح کنید و یا از سیم های جدیدی استفاده کنید. •    اگر تلویزیون هوشمند ال جی شما هنوز روشن نمی شود، توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی اصفهان تماس بگیرید.

  1.  خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

گاهی می بینید که بدون فشار دادن دکمه ای از سمت شما، تلویزیون خاموش و یا روشن می شود. تلویزیون شما ممکن است با مشکل برق مواجه شده باشد که به میل خود شروع به روشن و خاموش شدن می کند. اغلب با راه اندازی مجدد تلویزیون می توانید این مشکل را حل کنید. برای راه اندازی مجدد تلویزیون ابتدا دکمه پاور روی کنترل تلویزیون را چند ثانیه به طور ثابت فشار دهید تا تلویزیون مجددا راه اندازی شود. توجه کنید در برخی از انواع تلویزیون های این برند، ممکن است با این کار، تلویزیون راه اندازی مجدد نشود. در این صورت ابتدا تلویزیون را از برق بکشید. چند دقیقه صبر کنید و مجددا تلویزیون را روشن کنید. 

  1.  تلویزیون ال جی صدا ندارد

اگر با مشکل صدا نداشتن تلویزیون ال جی مواجه شده اید، مراحل زیر را دنبال کنید: •    ابتدا باید مطمئن شوید که تلویزیون روشن است و برق کافی در آن جریان دارد. •    سپس باید بلندگوهای مورد استفاده و یا هدست خود را بررسی کنید. •    همچنین تمامی سیم‌ ها، دوشاخه ‌ها و … را بررسی کنید و مطمئن شوید که چه از نظر ظاهری و چه از نظر داخلی سالم هستند. •    اگر هیچ مشکلی در خروجی صدا وجود ندارد، مطمئن شوید که تلویزیون را روی حالت بی صدا قرار نداده اید و یا صدای تلویزیون را تا آخرین درجه کم نکرده اید. •    در مرحله آخر می توانید به تنظیمات تلویزیون بروید و در بخش صدا، گزینه های موجود را بررسی کنید. در نهایت اگر با انجام مراحل فوق همچنان از تلویزیون صدایی نمی شنوید بهتر است با نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی اصفهان تماس بگیرید.

  1.  تلویزیون ال جی به شبکه وایفای متصل نمی شود
  2.  چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون ال جی

آیا چراغ قرمز رنگ پاور تلویزیون ال جی شما به طور مداوم چشمک می زند و هنگام تماشای تلویزیون حواس شما را پرت می کند؟ چشمک زدن چراغ پاور معمولا به دلیل یک ایراد جزئی در تلویزیون است که معمولا با خاموش کردن تلویزیون، جدا کردن آن از برق و روشن کردن مجدد آن پس از چند دقیقه برطرف می شود. دقت کنید که قبل از روشن کردن مجدد تلویزیون، بهتر است کابل ها، سیم ها، ست تاپ باکس و … را از گرد و خاک تمیز کنید. همچنین اگر با این روش مشکل برطرف نشد، می توانید تنظیم مجدد تلویزیون یا ریست کردن آن را نیز در نظر بگیرید. اگر بعد از انجام همه این راهکارها، مشکل همچنان ادامه داشت، با تماس بگیرید تا تکنسین های خبره آن را بررسی کرده و مشکل را برطرف نمایند. تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان

تعمیرکاران حرفه ای به خوبی این توانایی را دارند که مشکل تلویزیون را پیدا کرده و با استفاده از بهترین روش آن را برطرف کنند.

از سوی دیگر برند ال جی یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کننده های تلویزیون در دنیا میباشد که تعداد مدل های تولید شده توسط این کمپانی روز به روز در حال افزایش است.

با توجه به اینکه خرابی تلویزیون یکی از اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی میباشد، یکی از مهمترین موضوعاتی که پس از خرابی تلویزیون ال جی به ذهن شما خطور می کند شناختن محلی مناسب برای تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان است.

حتماً شما هم شاهد تعداد زیادی از نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان و دیگر مراکز این چنین بوده اید که باعث سردرگمی شما در انتخاب مرکز مطمئن برای تعمیرات تلویزیون ال جی در اصفهان شده است.

  1.  درهم ریختگی رنگ ها در تلویزیون ال جی
  2.  مشکلات به روزرسانی سیستم عامل

اگر سیستم عامل تلویزیون ال جی به روز نمی شود، می توانید این مشکل را با ریست کردن تلویزیون حل کنید. 

نتیجه گیری:

مشکلات رایج مختلفی در تلویزیون هوشمند ال جی وجود دارد که معمولا شما می توانید به راحتی آن ها را خودتان برطرف کنید. با این حال اگر با روش های گفته شده در این مقاله، مشکل تلویزیون تان برطرف نشد، پیشنهاد می کنیم از باز کردن خودسرانه تلویزیون و یا سپردن آن به دست افراد بی تجربه و آماتور خودداری کنید و با یک مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان تماس بگیرید.

 

دکمه بازگشت به بالا