عمومی

عاملان شرارت در مشهد دستگیر شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: در پی گزارش‌های متعدد به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر اینکه سرنشینان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ که اقدام به تیراندازی به سمت چند واحد صنفی و عابرین پیاده کرده بودند، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به تخریب شیشه‌های تعدادی مغازه و مصدومیت برخی افراد، اضافه کرد: طبق تحقیقات، راننده و سه سرنشین خودروی ۲۰۶ مردان جوانی بودند که در ساعات انتهای شب در تعدادی از خیابان‌های اصلی غرب و جنوب شهر پرسه زنی می‌کردند و بدون هیچ خصومت قبلی، اقدام به تخریب شیشه‌های واحدهای صنفی و مصدوم کردن عابرین پیاده کردند که از محل متواری شدند.

وی ادامه داد: مأموران گشت کلانتری هفت تیر به خودروی ۲۰۶ سفیدی که مشخصات آن با خودروی متهمان مطابقت داشت، مشکوک و خودرو را متوقف کردند که در بازرسی از خودرو ۲ قبضه قلاب سنگی به همراه ۱۳۰ عدد ساچمه پلاستیکی و فلزی کشف و راننده و سه سرنشین خودرو دستگیر شدند.

نگهبان افزود: متهمان همگی جوان و سه نفر از آنها دانشجوی رشته پزشکی هستند که در تحقیقات ضمن اعتراف به اقدامات مخرب، انگیزه این اقدامات را تفریح و خوش گذرانی اعلام کردند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

دکمه بازگشت به بالا