ورزش و تندرستی

طلای مسروقه در سقز کشف شد

به گزارش خبرگزاری ترندونی از کردستان؛ سرهنگ صیدعلی صفری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل مسکونی در محله های مختلف که فاقد دوربین مداربسته بوده، این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: ماموران موفق شدند هویت و مخفیگاه عامل اصلی سرقت را شناسایی و در یک عملیات ضربتی با هماهنگی قضائی، متهم را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز افزود: با انتقال متهم به مقر انتظامی و آغاز تحقیقات پلیسی، متهم به ۵ فقره سرقت منزل اعتراف کرد و در بازرسی از منزل وی مقداری طلاجات مسروقه به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان، تعداد ۳ دستگاه گوشی موبایل ۳ عدد ساعت مچی و مقداری بدلیجات زینتی کشف و با دستور مقام قضائی و تنظیم صورتجلسه تحویل مالباخته شد.

سرهنگ صفری با اشاره به اینکه متهم با صدور قرار مناسب توسط مرجع قضائی روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد از نگهداری طلاجات در منزل خودداری و از صندوق امانات بانک ها برای نگهداری طلاجات و اموال باارزش خود استفاده کنند.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا