ورزش و تندرستی

طحان‌نظیف: مردم از طریق سامانه مردم ناظر می‌توانند با دست‌اندکاران انتخابات در ارتباط باشند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری ترندونی، هادی طحان نظیف با حضور در حسینیه ارشاد از نزدیک در جریان رای‌گیری این شعبه قرار گرفت. 
وی در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: رای گیری از ۸ صبح شروع شده و طبق زمان‌بندی بدون هیچ مشکلی در حال انجام است. 
وی گفت: همکاران ما در ستاد مرکزی وزارت کشور از طریق سامانه مردم ناظر با همه مردم ایران مرتبط هستند. نمایندگان نامزدها هم در این ستاد حضور دارند تا اگر نکته‌ای وجود دارد بی‌واسطه آن را منتقل کنند. 

طحان نظیف گفت: سامانه مردم ناظر طراحی شده است تا مردم در هر نقطه‌ای که هستند نکات خود را به دست اندرکاران انتخابات منتقل کنند.

وی از مردم درخواست کرد تا رای گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند تا فرایند انتخابات به صورت روان طی شود. 

سخنگوی شورای نگهبان درباره فرایند اعلام نتایج هم گفت: آغاز شمارش آرا با پایان انتخابات خواهد بود و آن را وزارت کشور انجام خواهد داد فعلاً یا صفوف به هم پیوسته مردم در حال رای گیری هستیم. 

طحان نظیف درباره ابزارهای شورای نگهبان برای برخورد با تخلف گفت: تاکنون با مشکل خاصی مواجه نبودیم اما پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است. 

وی درباره دور دوم انتخابات هم گفت: این موضوع پس از پایان انتخابات مشخص می‌شود اما پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه هم طبق قانون انجام شده است. اگر به دور دوم کشیده شود در جمعه هفته بعد برگزار می‌شود و جای نگرانی نیست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا