سقوط پژو از ارتفاع ۵ متری در بزرگراه شهید بابایی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف و سقوط یک دستگاه سواری پژو از ارتفاع پنج متری در بزرگراه شهید بابایی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ترندونی، در این‌باره گفت: در ساعت ۲۲:۳۸ یکشنبه شب یک مورد حادثه رانندگی به در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، مقابل شهرک شهید بهشتی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل اعزام کرد.  

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که تصادف میان یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ رخ داده و در جریان این تصادف سواری پژو ۴۰۵ از مسیر خود منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل‌های میانه مسیر و پایه‌های یک ترانس برق از ارتفاع حدود پنج متری به رمپ زیرگذر بزرگراه شهید بابایی سقوط کرده و بر روی سقف متوقف شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این تصادف منجر به سقوط ترانس برق نیز شده بود، اظهارکرد: شش نفر شامل سه آقا، دو خانم و یک کودک خردسال داخل سواری پژو ۴۰۵ حضور داشتند که تا قبل از رسیدن آتش‌نشانان برخی از آنان از داخل خودرو خارج شده و برخی دیگر نیز پس از بازگرداندن خودرو به حالت عادی و برش قطعات کابین آن از سوی عوامل آتش‌نشانی از داخل خودرو نجات داده شدند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مورد فوتی نداشت، گفت: هر شش مصدوم که آسیب‌دیدگی برخی از آنان شدید هم بود، برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده شدند.

وی با بیان اینکه گروه از آتش‌نشانان نیز نسبت به ایمن‌سازی ترانس برق اقدام کردند، گفت: همزمان با کمک عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی سواری پژو ۴۰۵ و همچنین سواری پژو ۲۰۶ نیز به حاشیه امن راه منتقل شده و آتش‌نشانان به ماموریت خود خاتمه دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران علت این حادثه از سوی کارشناسان اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا