سلامت و دانشکسب و کار ایرانی برتر

سفارش عمده شیرینی شب عید

قیمت شیرینی تیتابی با بهترین قیمت

که در بسیاری از مجالس و اعیاد مورد توجه قرار می گیرد با وجود خامه بسیار کمی که در تولید این شیرینی فوق العاده خوشمزه بکار میرود می توان گفت از شیرینی های تر عامه پسند است.بسیاری از مشتریان ما که شیرینی خشک برای عروسی را بسیار دوست دارند با پیشنهاد ما برای خرید شیرینی تیتابی در کنار شیرینی های خشک دیگر بسیار استقبال می کند و غالباً از این ترکیب و از این خرید راضی هستند.با توجه به این که شیرینی تیتابی جز شیرینی‌های سبک‌تر محسوب می‌شود برابر این قیمت تمام شده آن مرقوم به صرفه است.

 سفارش عمده شیرینی عید از بهترین نوع شیرینی خشک که در عید عرضه می شود، شیرینی های مانند نخودچی ،نارگیلی و زبان…. می توان نام برد.البته باید خاطر نشان کرد که امروزه تمامی شیرینی های خشک با قالب ها و ظاهر های بسیار جدید و زیبایی نسبت به گذشته ارائه می‌شود.
به عنوان مثال در بازار وجود دارد که از قالب های متنوعی با دیزاین های زیبایی بر روی آن عرضه می شود.شرکت میکادو بهترین شیرینی نخودچی تهران را به صورت انبوه تولید کرد و با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی بسیار مناسب به مشتریان عرضه می کند.

 قیمت بهترین شیرینی خشک تهران

یکی از بهترین ها در شیرینی خشک که ترکیبی از دو شیرینی میباشد، شیرینی خوشمزه و لذیذ پای نارگیلی است که ترکیبی از شیرینی نارگیلی و شیرینی کره ای میباشد.این شیرینی بسیار ماندگاری بالای دارد و از نظر طعم و مزه شما را بسیار خرسند میکند.بدانید و آگاه باشید که این یک پیشنهاد برد برد است.

چنانچه مراسمی در پیش دارید یا مسئول خرید شیرینی برای شرکت، اداره یا سازمان و کارخانه ای هستید حتما این پیشنهاد ما را بپذیرید چون ما بهترین ها را برای شما خواستاریم.

 ایا میدانید بهترین شیرینی فروشی غرب تهران کجاست؟

برای پیدا کردن یکی از بهترین شیرینی فروشی های که در غرب تهران فعالیت میکند و  تامین کننده بسیار خوب و منصفی برای خرید شیرینی خشک و تر عمده هستند با ما تماس بگیرید.

این شیرینی فروشی در غرب با تعداد بسیار زیادی از شرکت ها و کارخانه های موجود در جاده مخصوص تهران قرار داد دارد و بهترین شیرینی ها را برای اعیاد و مناسبت های مختلف به صورت آنلاین برایشان ارسال میکند.تمامی شیرینی های خشک تولید شده در این مجموعه مورد تایید و زیر نظر شرکت ما کار میکنند و خوشبختانه تمامی خریداران و مشتریان پس از خرید اول از مشتریان دائمی میشوند.

 فروش شیرینی عید نوروز

فروش شیرینی عید هر ساله از طریق این مجموعه در حجم های بالا و تناژ صورت می گیرد. شرکت ما به دلیل سابقه طولانی در امر عرضه انواع شیرینی های خشک، آجیلی، خانگی، مشهدی، دانمارکی، باقلوا و…. توانایی تأمین حجم های بالا سفارشات ویژه تمامی اعیاد و مراسم ها را داشته و آماده همکاری با تمامی مجموعه های دولتی و خصوصی و ارگان ها و سازمان ها و فروشگاه ها برای تهیه شیرینی عید ویژه پرسنل و کارکنان می باشد.

 قیمت شیرینی نوروز

نوروز یکی از مراسم های مهم ایرانیان است که در این دید و بازدیدها و پذیرایی ها از انواع شیرینی استفاده می شود. شرکت ما عرضه کننده انواع شیرینی و کیک مجلسی برای مراسم و اعیاد مهم بصورت عمده می باشد. شیرینی خشک از شیرینی های پرطرفدار در نوروز می باشد که به دلیل قابلیت نگهداری طولانی مدت، بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. مشتریان گرامی می توانند بهترین قیمت انواع شیرینی نوروز را از مجموعه شیرینو دریافت نمایند.

فروش شیرینی شب عید عمده

جهت خرید عمده انواع شیرینی خشک، تر و کیک در طی سال از مجموعه شیرینو کافیست از طریق راه های ارتباطی این مجموعه با ما در تماس باشید. ما با تنوع گسترده محصولات خود مشتریانمان را شگفت زده می کنیم. ما در تمام مراسم ها و اعیاد تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان در نظر می گیریم. بی شک با یک بار خرید از مجموعه ما به جمع مشتریان وفادار ما خواهید پیوست.

قیمت شیرینی مخلوط

شیرینی های مخلوط در مدل های مختلف تولید و بسته بندی می گردند و عموما شامل چندین نوع شیرینی خشک در یک بسته می باشند. برخی مانند شیرینی مخلوط یزدی می توانند از شیرینی های سنتی یک منطقه باشند که شامل لوز بیرمشک، لوز نارگیلی، نان برنجی، نان نارگیلی، حاجی بادام، سوهان اردی و سوهان خانی و.. می باشد و نوع های دیگر شیرینی مخلوط که از مدل های مختلف شیرینی نظیر نخودچی، اسکار، آلمانی، نان چای، قندی، پادرازی، بهشتی و… تهیه می گردد. قیمت شیرینی مخلوط با توجه به وزن و نوع شیرینی های بسته بندی شده متفاوت می باشد. همچنین حجم خرید مشتریان در قیمت نهایی تأثیرگذار است. جهت استعلام قیمت انواع شیرینی مخلوط با مدیران فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 فروش شیرینی خانگی برای عید

شیرینی های خانگی همواره از پرطرفدارترین شیرینی های مناسب عید می باشد که به دلیل تنوع فراوان در طرح و تزئینات، با استقبال فروش خوبی مواجه می گردند. این شیرینی ها اغلب در ابعاد کوچک تولید می شوند که مناسب برای پذیرایی در ایام عید می باشد. ما بهترین مرکز فروش شیرینی عید در ایران هستیم و به علت حضور فعال در طی چند سال در بازار شیرینی با مشتریان زیادی از گوشه و کنار کشور همکاری می نماییم.

قیمت شیرینی شب عید

مشتریان ما معمولا برای شب عید شیرینی های خشک را در مدل های مختلف سفارش می دهند. شیرینی آلمانی، شیرینی سوئیسی، شیرینی نخودچی و سرشکلاتی، شیرینی بهشتی و کرکی از جمله پرفروش ترین شیرینی های خشک ویژه عید می باشند. البته در این مجموعه انواع شیرینی مخلوط و آجیلی و خانگی، باقلوا لبنانی و… نیز برای اعیاد با استقبال فروش خوبی مواجه گردیده است. با توجه به نوسانات دائمی قیمت مواد اولیه شیرینی، قیمت محصولات باید به روز استعلام گردد. مدیران فروش ما آخرین قیمت ها را در اختیار شما مشتری گرامی قرار خواهند داد.

منبع : onepoundsweets

دکمه بازگشت به بالا