برون مرزی

دمشق: سوری‌ها و فلسطینی‌ها فرزندان یک ملت واحد با تاریخ و سرنوشت مشترک هستند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین ترندونی ، فیصل المقداد وزیر امور خارجه سوریه امروز یک نسخه از اعتبارنامه سفیر جدید فلسطین در سوریه سمیر الرفاعی را دریافت کرد.

براساس آژانس خبری رسمی سوریه (سانا) ، المقداد از تصمیم انتصاب الرفا به جای سفیر فقید محمود الخالدی که کار و زندگی خود را وقف خدمت به امور فلسطین و روابط سوریه و فلسطین کرد استقبال کرد. و آرزوی موفقیت در دفتر ، آینده او برای مسائل سوریه و فلسطین مناسب بود.

در این دیدار ، مقداد تأکید کرد که روابط بین برادران سوری و فلسطینی در مورد سرنوشت ، حال و آینده است و فلسطین در قلب هر شهروند سوری و عرب آزاد و با عزت است و علیرغم اختلافات بین دو تلاش ها و برنامه های صهیونیست ها.

وزیر امور خارجه سوریه گفت: سوری ها و فلسطینی ها فرزندان یک ملت هستند ، با یک تاریخ مشترک ، یک سرنوشت مشترک و نگرانی های مشترک.

المقداد از مقاومت شدید مردم فلسطین در واکنش به اقدامات مقامات رژیم اسرائیل که اخیراً اشغال شده علیه ساکنان محله شیخ جراح و مسجد الاقصی قدردانی کرد ، گفت: کرد.

الرفائی به نوبه خود با ابراز خرسندی فراوان از انتصاب سفیر فلسطین در دمشق ، خاطرنشان كرد كه سوریه یك حامی واقعی آرمان فلسطین است و بهای حفظ موقعیت مستحکم خود را با خون شهدا داده است از حقوق ملت فلسطین طی ده سال گذشته دفاع شده است و این وحدت سرنوشت و تاریخ مشترک مردم سوریه و فلسطین را اثبات می کند.

انتهای پیام


دکمه بازگشت به بالا