جامعه و خانواده

خیّر تهرانی یک میلیارد و ششصدمیلیون تومان به ستاد دیه اهدا کرد

مدیر ستاد مردمی دیه استان تهران گفت: با اهدای یک میلیارد و ششصدمیلیون تومان از سوی خیر تهرانی، بدهی ۲۱ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد پرداخت شد.

به گزارش ترندونی، منوچهر رحمانی در این باره گفت: نیکوکاری که نخواست نامش اعلام شود، با پرداخت یک میلیارد و ششصد میلیون تومان بدهی ۲۱ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کرد تا در روزهای پایانی سال نزد خانواده خود بازگردند.

مدیر ستاد مردمی دیه استان تهران تصریح کرد: این مرکز نهادی خیریه بوده و نیکوکاران به عنوان بازوان توانمند ستاد دیه امر کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را بر عهده دارند.

وی ادامه داد: خیری که این اقدام بزرگ را انجام داد، گفت تمام این افراد نیازمند با دستان قدرتمند حضرت ابوالفضل(س) آزاد شده‌اند و من هیچ نقشی نداشته‌ام.

رحمانی بیان داشت: زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد چشم به دستان نیکوکاران دوخته‌اند تا در روزهای پایانی سال نزد خانواده خویش بازگردند و فرزندانشان پدر یا مادر خود را پس از مدت‌ها بر سر سفره ببینند.

گفتنی است؛ نیکوکاران در مناسبت‌های خاص ملی و مذهبی بیش از ایام دیگر به کمک نیازمندان می‌شتابند و امسال همزمانی اعیاد شعبانیه و استقبال از ماه مبارک رمضان با روزهای پایانی سال موجب شده خیرین بیشتر به میدان نیکی بشتابند.

بر اساس ستاد مردمی دیه استان تهران، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای پیام

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا