ورزش و تندرستی

حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد

به گزارش خبرگزاری ترندونی؛ با اعلام سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی ادعایی که علیه باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود، اقدامات باشگاه در ارایه دفاعیات و مستندات در دو مرحله، در دادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر توسط معاونت حقوقی و وکلای باشگاه صورت گرفته و در هر دو دادگاه با رد ادعا علیه پرسپولیس، رای به سود باشگاه صادر شد.
در سال 1397 با توجه به قرعه کشی فوتبالی سامانه پیامکی، فردی برنده کمک هزینه خرید یک دستگاه خودروی BMW شد. طبق مفاد پرونده با اجرایی نشدن این امر، فرد مذکور در تابستان سال 1400، نسبت به طرح دعوا در دادگاه اقدام نمود.
رای بدوی در تیرماه سال جاری صادر شد. بر اساس آن، کارگزار مجری طرح مسوول پرداخت جایزه مورد اشاره گردید. همچنین با اقدام باشگاه و دفاعیات بخش حقوقی در خصوص باشگاه پرسپولیس رد دعوی صورت گرفت.
به این ترتیب، شرکت کارگزار نسبت به تجدیدنظر خواهی اقدام نمود که در پی آن، شعبه ۱۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران در دادنامه خود، رای بدوی را تایید نموده است.
بر این اساس همان‌گونه که عنوان شد؛ رد دعوی نسبت به باشگاه پرسپولیس صورت گرفته و رای به سود این شرکت بوده است. این رای قطعی است و بنا بر آن، باشگاه پرسپولیس تعهد و مسوولیتی در ارتباط با قرعه‌کشی مذکور و پرداخت هر گونه وجه در ارتباط با آن ندارد.

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا