استان ها

حرکت دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره)

ترندونی/ زنجان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مراسم سخنرانی و عزاداری به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) برگزار می شود.

حجت‌الاسلام علی ناصر در گفت‌وگو با ترندونی، با تسلیت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: در دو سالی که کرونا بر مردم سایه افکنده است، فرصت اجرای برنامه‌های جمعی را از ما گرفته‌اند. ; وی افزود: در حال حاضر با بهبود وضعیت، مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) با زیبایی خاصی برگزار می شود.

وی افزود: روز شنبه (14 خرداد) مصادف با سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب کبیر اسلامی، جمعی از اعضای بسیجیان و هیئات مذهبی استان زنجان با همراهی انبوه مردم به عزاداری پرداختند. دسته های عزاداری

این مقام مسئول با بیان اینکه مراسم های مختلفی به مناسبت 14 چوردادو برگزار می شود، تصریح کرد: در دو سال اخیر که درگیر بیماری کرونا بوده ایم، از توانمندی های فضای مجازی در اجرای برنامه های تربیت دینی کشور استفاده شده است. . اما امسال شرایط تغییر کرده و مراسم پیش رو در سه قسمت برگزار می شود که یکی از آنها فضای مجازی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ژانگیان یادآور شد: از نظر تبلیغاتی، شورای تبلیغات اسلامی استان ژانگجان بالغ بر 30 پوستر تبلیغاتی با تبلیغات و اطلاع رسانی در نقاط مختلف شهر نصب کرده است. ادارات، مساجد، سازمان های مردم نهاد و مجموعه هایی که به آنها واگذار شده نیز گامی برداشته اند تا شهر و استان رنگ و بوی مراسم بزرگداشت امام خمینی (ره) شود.

ناصر افزود: دسته عزاداری زیانیان اعظم حسینی به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب کبیر اسلامی روز شنبه (14 خرداد) ساعت 22. ساعت 00 شب از حسین اعظم به سمت امامزاده سید ابراهیم حرکت می کند.

افسر ادامه داد: شنبه ساعت 18. مراسم عزاداری توسط یکی از اساتید برجسته کشوری حجت الاسلام عالی برگزار می شود و حجت الاسلام والمسلمین حاج ولی الله کلامی و سیدی یوسف شبیری به صدا در می آیند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) مردم ایران را از سلطه طاغوت نجات داد و با انقلاب اسلامی به مردم ایران عزت و احترام قائل شد، خاطرنشان کرد: تاریخ دانان معتقدند که امام خمینی (ره) در تاریخ آینده که اتفاق افتاد، خواهد بود. . همه ما وظیفه داریم امام خمینی را در ابعاد مختلف معرفی و بشناسیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا