استان ها

جشنواره هزار ایده در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در آستانه برگزاری دومین رویداد کشوری در دانشگاه آزاد اسلامی، 15 و 18 اسفندماه میزبان جشنواره هزار ایده است. . (ادامه مطلب)

تر ویج نماینده جدید دانشگاه بد اسلامی در زمینه دنشگاه م یسله و کارآفرینی، هدف اصلی کلان بسته توسعه فناوری و نوآوری سند تحول و تعالی دانشگاه، آشنایی با زیست بوم فناوری و نوآوری کشور قد اما ما ما آ دانشگاها یرساختها ید دوم دوم دوم دوم دوم. دوم دوم دوم دوم دوم دوم دقش در نقش نقش نقش د

در روش جدید دانشگاه آزاد اسلامی داده های زیر را دارد:، روز اول روز اول

این رویداد در سه مرحله صنفی، استانی و کشوری برگزار می شود. در بخش اول مرحله دوم رویداد، واحدهای دانشگاهی هسته‌ها و تیم‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی را تشکیل می‌دهند و تمامی اطلاعات هسته‌ها و واحدهای فناور استان را ارسال می‌کنند. مراکز رشد واحد در سازمان مرکزی دانشگاه.

به گزارش آنا، دبیرخانه استارتاپ ویکند استان خراسان رضوی کار خود را از سال 1400 آغاز کرد. در آذرماه، بسته به توان هر شهر، این رویداد در سطح دانشگاه‌های آزاد اسلامی خراسان رضوی با ترویج و تجلیل از دانشمندان و فناوران نامی اسفندماه در روزهای 26 و 27 اسفند ماه 1400 برگزار می‌شود. مرکز فرهنگی رفاه دانشگاه آزاد مشهد اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا