ورزش و تندرستی

جدایی هافبک استقلال فعلا منتفی شد!

به گزارش خبرگزاری ترندونی؛ یکی از بازیکنانی که از ابتدای پنجره زمستانی اخباری درخصوص احتمال جدایی‌اش به گوش می‌رسید، زبیر نیک‌نفس است. هافبک میانی آبی‌ها چند باری شایعاتی درخصوص احتمال معاوضه او با بازیکنان مدنظر کادرفنی آبی‌ها منتشر شده بود.

به نقل از ورزش سه در روزهای اخیر نیز اخباری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه زبیر یکی از گزینه‌های استقلال برای معاوضه با فرشید باقری است. موضوعی که امروز نیز در نشست خبری پیش از دیدار برابر سپاهان درباره آن صحبت شد.

زمانی که یکی از خبرنگاران درخصوص آینده زبیر نیک‌نفس سوالی را از نوازی مطرح کرد، مربی استقلال به پاسخی کوتاه در این زمینه بسنده کرد. نوازی گفت که زبیر نیک‌نفس فعلا در تیم ماندنی است و او اطلاعی از شایعات جدایی‌اش ندارد.

علت اینکه نوازی از کلمه فعلا برای ماندن زبیر در استقلال استفاده کرده، بحث جدایی است؛ اما به هر حال این بازیکن در تیم ماندنی است مگر اینکه تا پایان امشب و پیش از بسته شدن پنجره زمستانی، اتفاق خاصی رخ دهد.

257 251

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا