تصادف مرگبار موتورسیکلت و اتوبوس بی‌آرتی در بزرگراه شهید چمران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ مردی جوان درپی تصادف موتورسیکلت و اتوبوس بی‌آرتی خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی در گفت‌وگو با ترندونی، در این‌باره گفـت: حوالی ساعت ۱۷:۴۰ بعد از ظهر امروز یک دستگاه موتورسیکلت در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران بود که در محدوده پل نیایش به شکل یک‌طرفه وارد خط ویژه اتوبوس‌های بی‌آرتی شده و با یک دستگاه اتوبوس بی‌آرتی که در حال حرکت در مسیر مجاز خود بود به صورت شاخ به شاخ برخورد کرد.  

وی با بیان اینکه درپی این حادثه راکب موتورسیکلت در دم جان خود را از دست داد، گفت: همچنین ترک نشین موتورسیکلت نیز دچار آسیب‌دیدگی شده بود که با حضور عوامل اورژانس مستقر در محل این فرد به بیمارستان منتقل شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه راکب موتورسیکلت از کلاه ایمنی هم استفاده نکرده بود، گفت: حرکت در مسیر  غیرمجاز و آن هم حرکت خلاف جهت در این مسیر علت وقوع این حادثه بوده است. لازم است که راکبان موتورسیکلت به هیچ عنوان وارد خطوط ویژه اتوبوس نشده و همواره به هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کنند.

تصادف مرگبار موتورسیکلت و اتوبوس بی‌آرتی در بزرگراه شهید چمران
تصویر منتشر شده از حادثه

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا