حوادث و رویدادها

تاریخ حوادث ایران پرونده‌ای به عجیبی خرمدین‌ها دیده است؟

محمد بلوری ، روزنامه نگار پیشکسوت معروف به پدر روزنامه نگاری مطبوعات ایران ، می گوید داستان جنایی خرمدینیو یکی از عجیب ترین مواردی است که وی در 60 سال روزنامه نگاری دیده است و اگر می خواست آن را منتشر کند ، این یک “جنایت وحشتناک” بود. در مورد توهم. “انتخاب کرد.

این روزنامه نگار پیشکسوت در مصاحبه با ترندونی در مورد اینکه آیا در طول کارش به عنوان روزنامه نگار قتل های مشابه خانواده خرمدین را دیده بود ، به ترندونی گفت: “یک نمونه بارز که بیش از 50 سال پیش به یاد می آورم.” در آن صورت ، مردی 50 ساله در عرض چند ماه پنج مرد را به خانه فراخواند و پس از کشته شدن بیهوشی ، بدن آنها را زخمی کرد و آنها را بیرون انداخت.

وی ادامه می دهد: مرد قاتل معتقد بود که هر یک از این پنج مرد رابطه غیرقانونی با همسرش داشته اند ، بنابراین آنها را کشته است. وجه مشترک بین این پرونده و پرونده قتل خانوادگی Chorramdin این است که هر دو در برنامه ریزی ها قتل ها را انجام داده اند ، هیچ مشکلی در سلامت روان نداشته اند و هیچکدام ابراز پشیمانی نکرده اند.

“جالب اینجاست که ، در آن زمان و در پرونده قدیمی ، مقامات قضایی در نظر داشتند که ، با توجه به اینکه قتل ها برنامه ریزی شده بود ، مجرم باید مرتکب می شد ، و او نیز مرتکب شده بود. در عین حال ، در عین حال ، برخی از روانشناسان استدلال کرده اند که درست است که همه تصمیمات منطقی گرفته می شود ، اما باید در نظر داشت که استدلال قاتل در مورد جرم مبتنی بر توهم بوده است.

روزنامه نگار پیشکسوت محمد بلوری

او در مورد كشته شدن خانواده خرمدین نیز به همین موضوع اشاره می كند. این بدان دلیل است که شاگردان بابک خرمدین تأکید می کنند که او یک معلم محترم و نجیب بود. درست است که والدین به طور کاملاً برنامه ریزی شده قتل را انجام داده اند ، اما استدلال آنها بر اساس توهم است. بنابراین پیشنهاد می کنم حکم نهایی این دو نفر را کمی به تعویق بیندازید تا روانشناسان بتوانند این مشکل را به طور کامل حل کنند و گوشه های پنهان تاریخ را بررسی کنند.

بلوری گفت: “البته ، همیشه انتشار همه واقعیت ها ضروری است ، اما در واقع نیازی به توجه به جزئیات نگران کننده نیست و رسانه ها باید این کار را انجام دهند.” هنگام ارائه برخی جزئیات پرونده ، بیشتر مراقب باشید. در حقیقت ، اخبار مربوط به چنین قتلهایی باید براساس نظر روانشناسان منتشر شود ، تا بیهوده نگرانی عمومی را افزایش ندهد. به خصوص در زمانی که مردم خود از مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا رنج زیادی می برند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا