ورزش و تندرستی

بلاتکلیفی کاندیداهای اسکواش تا ۱۵ روز آینده

دبیر مجمع فدراسیون اسکواش گفت: در حال حاضر تنها 2 کاندید واجد شرایط داریم تا اینکه طی 15 روز آینده از سوی مراجع نظارتی برای شرکت در انتخابات به ما اعلام شود.

محمدرضا جلیلی قاضی زاده در گفت وگو با ترندونی، اظهار کرد: تلاش ما بر اساس قانون اساسی این بود که در 23 آذر انتخابات سالم و آزاد برگزار شود، متاسفانه در ابتدای مجمع، مراجع نظارت اعلام کردند که صلاحیت است. امیر عزیزی پور به هر دلیلی باید تایید شود. دوباره بررسی شود، البته دوره 2 هفته ای زمان مناسبی برای داوطلبانی است که به هر دلیلی صلاحیتشان تایید نشده است تا در حین بررسی، مشکلات خود را برطرف کنند.

وی گفت: تایید یا عدم تایید کاندیداها خارج از صلاحیت فدراسیون است و به محض اینکه تایید صلاحیت کاندیداها را از مراجع نظارتی گرفتیم مراتب را به اطلاع کاندیداها و اعضای مجمع خواهیم رساند. امیدوارم نامزدهایی که صلاحیتشان تایید نشده مشکل را حل کرده و حضور خود را در مجلس انتخابات تضمین کنند.

دبیر مجمع فدراسیون اسکواش در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه صلاحیت امیر عزیزی پور برای حضور در انتخابات توسط مراجع نظارتی تایید شده است، آیا باید مجددا تایید شود یا خیر؟ وی تصریح کرد: اگر صلاحیت یک نامزد مجدداً توسط یک نهاد نظارتی بررسی شود، مسئولیت آن بر عهده آن نهادهای نظارتی است نه فدراسیون.

قاضی زاده در پاسخ به این سوال که دبیر مجمع چقدر در تایید یا عدم تایید کاندیداها نقش دارد، خاطرنشان کرد: فقط تاییدیه برای ما ارسال می شود و ما سخنران هستیم، تایید یا تایید کاندیداها ربطی به آن ندارد. با مجمع تا این لحظه فقط بابک فقیر و پیروز هاشمی آرس مشکلی برای شرکت در انتخابات ندارند، امیدوارم سایر کاندیداها نیز بتوانند با رفع مشکلات خود در انتخابات شرکت کنند.

وی در پایان با طرح این سوال که به نظر شما انتخابات فدراسیون اسکواش تا 15 روز آینده برگزار می شود یا خیر؟ وی گفت: بر اساس قانون اساسی در صورت فراهم شدن شرایط برگزاری انتخابات ظرف 15 روز آینده، مجمع و فدراسیون نسبت به برگزاری انتخابات اقدام می کنند، اما اگر به هر دلیلی شرایط برگزاری انتخابات فراهم نشد، روند برگزاری انتخابات ادامه خواهد یافت. ادامه دارد. جایگزین شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا