ورزش و تندرستی

بررسی چالش‌های بازی‌های آسیایی هانگژو؛ از غذا تا حمل‌ونقل

نشست سرپرستان کاروان‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ با حضور مسئولان شورای المپیک آسیا و دست اندرکاران ستاد برگزاری و همچنین تمامی سرپرستان حاضر در دهکده بازی‌ها برگزار شد.

به گزارش ترندونی، نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ هانگژو از یک آنلاین ماه سال جاری با برپایی مراسم افتتاحیه رسما در حالی برگزار خواهد شد که رشته‌های مختلف کاروان‌های اعزامی از کشورهای قاره کهن به ترتیب در حال ورود و اسکان در دهکده بازی‌ها هستند.

با توجه به حضور اکثر کشورهای شرکت کننده در دهکده بازی‌ها و نزدیک شدن به مسابقات پیش از افتتاحیه، ستاد برگزاری بازی‌ها اقدام به برپایی نشست‌های منظم با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده می‌کند که مناف هاشمی، سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران نیز صبح امروز (دوشنبه) در این نشست توجیهی و هماهنگی حضور یافت.

در این نشست که فرید فتاحیان، معاون کاروان نیز حضور داشت، بحث افزایش ساعت کاری و منوی غذایی رستوران، افزایش ساعت کاری وسایل حمل و نقل درون دهکده، ترتیب برپایی مراسم اهتزار پرچم، شبانه روزی شدن بخش سرویس تایید کارت‌های شناسایی و … مطرح شد و سرپرستان نیز مشکلات و توصیه‌های خود را به مسئولان ستاد برگزاری اعلام کردند.

این نشست‌ها تا پایان بازی‌ها به صورت منظم برگزار می‌شوند تا موارد و مشکلات تیم‌های کشورهای مختلف طرح و نسبت به رفع آن اقدام لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا