استان ها

باشگاه فولاد خیال هوادارانش را در نقل و انتقالات زمستانه راحت کرد

ترندونی/خوزستان باشگاه فولاد خوزستان از هوادارانش خواست دغدغه‌ای از بابت باز شدن پنجره و ثبت قرارداد بازیکنان تازه وارد نداشته باشند.

در حالی که طی روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر بسته بودن پنجره باشگاه فولاد به دلیل پرداخت نکردن مطالبات بازیکنان فصل های قبل این باشگاه منتشر شد اما امروز باشگاه خیال هواداران خود را راحت کرد.

به گزارش ترندونی، باشگاه فولاد اعلام کرد “دغدغه‌ای از بابت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد خوزستان و ثبت قرارداد بازیکنان تازه وارد در سازمان لیگ وجود ندارد و با عبور از چالش‌های موجود برای پیشبرد اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت ترسیم شده، اقدامات مقتضی صورت خواهد گرفت.”

همچنین در بخش دیگر اطلاعیه باشگاه فولاد تاکید شده است “پروسه ارتقای برند فولاد خوزستان و بازگشت به دوران پرافتخار بدون همدلی و اعتماد متقابل حاصل نخواهد شد؛ پس دست در دست یکدیگر موانع را کنار خواهیم زد و برای درخشش دوباره نام بزرگ فولاد خوزستان در فضای فوتبال ایران سینه سپر خواهیم کرد.”

فولاد تاکنون در نقل و انتقالات زمستانه موفق به جذب احسان پهلوان شده است. همچنین عیسی آل کثیر دیگر بازیکن مورد نظر فولادی‌ها است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا