استان ها

بازیکنان نفت فردا با امتیاز از زمین خارج می‌شوند

مربی صنعت نفت آبادان می‌گوید بازیکنان تیمش قول دادند که فردا با امتیاز از زمین خارج می‌شوند.

به گزارش ترندونی، نفت آبادان در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فردا(چهارشنبه) در سیرجان میهمان گل‌گهر است. علی بختیاری‌زاده، مربی صنعت نفت در نشست خبری پیش از این مسابقه اظهار کرد: در شروع صحبت‌هایم می‌خواهم از هواداران آبادانی تشکر کنم که در بازی قبلی تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق کردند و انرژی مثبت‌شان باعث شد که ما بتوانیم یک امتیاز بازی را بگیریم و بتوانیم خودمان را در جدول حفظ کنیم.

او درباره بازی فردا با گل گهر، گفت: ما از نیم فصل به تیم اضافه شدیم و دنبال هیچ بهانه‌ای و صحبت اضافه‌ای هم نیستیم. اصلاً زمان این را نداریم که بخواهیم گلایه کنیم. مشکلات زیاد است. جا دارد به مردم سیرجان تبریک بگویم ب‌خاطر امکانات فوق‌العاده‌ای که مسئولان این شهر برای تیم‌شان فراهم کردند. بیش‌از این‌ها باید در فوتبال هزینه شود و امیدوارم در شهر ما آبادان این نگاه بوجود بیاید و ما با امکانات بهتری بتوانیم تیم‌مان را روانه مسابقات کنیم چون حق مردم آبادان خیلی بیش‌تر از این‌هاست. امیدوارم ما هم به این مرحله برسیم که زمین تمرین و شرایط بهتری داشته باشیم.

مربی صنعت نفت آبادان درباره تقابل با گل‌گهر سیرجان، افزود: با احترام به تیم خیلی خوب و فوق‌العاده گل‌گهر با توجه به شرایطی که در جدول داریم دنبال تلاش زیاد هستیم که از بازی فردا با امتیاز از زمین خارج شویم. تیم گل گهر تیم تاکتیکی است و فوتبال هجومی و رو به جلو دارد اما با احترام به گل‌گهر، بچه‌های ما هم بسیار باانگیزه هستند و با توجه به جوّی که هواداران برای ما ایجاد کردند بازیکنان قول دادند که فردا با امتیاز از زمین خارج شوند.

بختیاری‌زاده درباره محرومان و مصدومان تیمش در بازی فردا نیز گفت: جا دارد از طالب ریکانی تشکر کنم که در چند هفته اخیر با آمپول هر بازی را کمک می‌کند. فاخر تهامی در هفته‌های گذشته مصدوم بوده، علی یوسف بعد از دو هفته بیماری سخت او را نداشتیم و در دو سه بازی اضافه شده و مشکل مصدومیت در چند بازی اخیر ما را اذیت کرده. برای بازی فردا همچنان یکسری مشکلات داریم که طالب مشکل دارد ان‌شاءالله بتوانیم از او استفاده کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا