ورزش و تندرستی

استقبال کم‌نظیر از «افعی تهران»

به گزارش خبرگزاری ترندونی؛ سامان مقدم پس از پنج سال با فیلمنامه‌ای از پیمان معادی به دنیای سریال‌سازی بازگشت. «افعی تهران» اولین سریال پیمان معادی در شبکه نمایش خانگی است و تاکنون در سومین روز پخش، هم‌تراز با سریال‌های پرمخاطب پلتفرم‌‎های روبیکا و فیلم‌نت قرار گرفته است. علاوه بر پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی و مریلا زارعی در این اثر حضور دارند.

«افعی تهران» ماجرای قاتلی را تعریف می‌کند که مقتولین خود را مسموم می‌کند و از همین رو به افعی معروف است. نکته جالب اما در مورد این قاتل این است که تمام مقتولین او، افرادی هستند که سابقه کودک‌آزاری دارند. حال در این میان یک منتقد و مدرس سینما، در حال تلاش برای ساختن فیلمی از این اتفاق است که با مخالفت مراجع قانونی مواجه می‌شود. اما در برهه‌ای از زمان، اجازه ساخت این فیلم توسط پلیس صادر می‌شود، چرا که پلیس می‌خواهد از این طریق، قاتل را دستگیر کند.

داستان جذاب، روایت قصه‌گو و ماجراجویانه، به همراه کارگردانی دقیق و اصولی سامان مقدم، سبب شده است که در قسمت اول این سریال، شاهد شروعی امیدوارکننده‌ باشیم که می‌تواند تا قسمت پایانی مخاطبان خود را حفظ کند.

گفتنی است «افعی تهران» از جمله تولیدات شبکه خانگی است که مختص خانواده‌ها است و ضمن آموزنده بودن، تمامی اهالی خانواده می‌توانند در کنار هم به تماشای این سریال سالم و مهیج بنشینند.

علاقه‌مندان فیلم و سریال می‌توانند سریال «افعی تهران» را در پلتفرم روبیکا، بدون نیاز به خرید اشتراک، تماشا کنند.

انتهای پیام/

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.
دکمه بازگشت به بالا