جامعه و خانواده

اجرای مرحله دوم ساماندهی ضایعات فروشان در تهران

شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از اجرای مرحله دوم طرح ساماندهی ضایعات‌فروشان خبر داد.

به گزارش ترندونی، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران اعلام کرد که در راستای اجرای طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی مرحله دوم طرح ساماندهی ضایعات‌فروشان از روز ۹ خرداد آغاز شده است. اجرای این طرح با توجه به تاکید شهردار تهران بر جمع آوری تمامی مراکز غیر مجاز خریدو فروش ضایعات و همچنین تمرکز بر اجرای بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها و مصوبه سال۹۶ هیئت وزیران با اولویت پلمب مراکز دارای رای در دستورکار قرار گرفته است.

مرحله اول طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی‌ از ۱۴ فروردین امسال اجرا شده بود و اکنون از ۹ خردادماه نیز، مرحله دوم این طرح آغاز شده است. این طرح با همکاری مناطق ۲۲ گانه و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در حال اجراست و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، به دلیل وظیفه ساماندهی و کنترل امور مربوط به واحدهای صنفی اعم از گاراژ و مغازه ضایعات فروشی، در این طرح همکاری می‌کند.
 
ساماندهی واحدهای ضایعات فروش در این مرحله با پلمب واحدهای دارای رای و پیگیری آرای ۲۰۷ واحد شناسایی شده در مرحله قبلی همراه است و قرار است تا واحدهای جدید به شرکت معرفی شوند و رصد مستمر برای شناسایی واحدهای جامانده صورت بگیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا