جامعه و خانواده

آغاز به‌کار پروژه زیر گذر میدان سپاه در سال جدید

شهردار منطقه ۷ و مدیران شهری صبح امروز از میدان سپاه بازدید کرد و آخرین سناریوهای پیش روی میدان سپاه جهت اجرای پروژه مهم زیرگذر میدان سپاه را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش ترندونی، صبح امروز نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۷ و مدیران شهری  در راستای نظارت بر چگونگی آغاز عملیات اجرایی از میدان سپاه بازدید کرد و در جلسه ای میدانی که با نهادهای ذیربط در این باره برگزار شده بود شرکت کرد.

آبادیان در مورد جزئیات بازدید با تاکید بر اینکه این بازدید میدانی با حضور سرهنگ موسوی پور، رییس پلیس راهور تهران بزرگ، سرکلانتر بزرگراه های تهران ، سرکلانتر مرکزی تهران، طراح و مشاور طرح ، نماینده سازمان فنی مهندسی و عمران شهرداری تهران و مدیر این پروژه برگزار شد گفت: در مورد مسیرهای جایگزین برای خودروهایی که از این معبر استفاده می کنند، بحث و گفتگو شد و اعضا ، طرح های خود را ارائه دادند و قرار شد اصلاحاتی در سناریوی مورد توافق  انجام شود تا کار در سال جدید آغاز شود.

وی ادامه داد: تلاش شهرداری این است که بخش های سخت و حساس این پروژه در روزهای انجام شود که ترافیک کمتری را در شهر شاهد هستیم.

آبادیان درباره مدت اجرای این پروژه گفت: صفر تا ۱۰۰ این پروژه بین ۱۲ تا ۱۵ ماه طول خواهد کشید و در صورت عدم بوجود آمدن شرایط خاص و غیرمنتظره و حمایت های لازم امکان اتمام زودتر پروژه متصور می باشد.

انتهای پیام

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا